Jasmine Noir

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Chanel Perfection Lumiere Alapozó

Chanel Perfection Lumiere Alapozó
2018. január 10.

Last update

Azt hiszem véget ért a szerelmünk, a második üveg vége felé már nem szerettem használni. Aláhidratálással is kihozta a száraz részeket, a zsíros területeken pedig már a nap felére elkenődött, mindenhol foltosra kopott, összességében rosszabb volt az ábrázatom délutánra mint alapozó nélkül, ráadásul úgy érzem pár óra után sötétedett is. Tudom, hogy arcbőre válogatja, de egy-két napon leváltottam maybellinere, max factorra és jobban teljesítettek. A tegnapi napon pedig beruháztam egy Shiseido Synchro Skin alapozóra. A másfél üvegnyi imádatért marad a 4 pont.

Update 2

Az első üveg után úgy éreztem lehetetlenség nélküle meglenni, szóval a másodikat fogyasztom. Most már elmúlt a rózsaszín köd. Tökéletesen teszi a dolgát, csodálatos a színe, a finise de nyárra nem ő nálam az igazi. Hamar barnulok, így őszig pihen a polcon és felfrissítjük a szerelmünket :)

Hetek óta gondolkozom alapozó váltáson és úgy voltam vele beruházok ismét egy komolyabbra. Felváltva használtam Malu Wilzet, Beyut, Art Decot, Astort, szóval amit épp úgy a bőröm kívánt. Az Esteé Lauder Double Wear-re esett látatlanba a választásom, be is mentem a Marionnaudba kipróbálni. Hát szerencsémre (vagy szerencsétlenségemre) épp Chanel sminknap volt, hát kaptam egy csodaszép sminket ezzel az alapozóval. Közben persze a Double Wear-ről is lebeszéltek, hogy nincs a bőrömnek olyan erősre szüksége. Szóval pár nap múlva végre a kezeim közé kaparinthatom a B20 árnyalatot, remélem akkora szerelem marad, mint amiben a sminkeléses napot töltöttem. Alig várom, hogy írhassam az updatet.

UPDATE:

Megérkezett a kis csoda, már az extázist okozott, hogy kicsomagoltam. Féltem rendesen, hogy leejtem a reggeli készülődés közben de vigyázok rá, mint a szemem fényére. Egy pumpálásnyit szoktam eloszlatni kézzel az arcomon, bőven elég, gyönyörűen fed és csodaszép púderes természetes hatást kelt. Mint írtam is, a B20 árnyalat van meg, olyan tökéletesen illeszkedik a színe, mint még soha semmi. Nem látszik, hogy valami rám van kenve, csak a szép bőr. Sokmindennel meg kell birkóznia nálam, egyenetlen bőrfelszín, pirosabb részek, néhol hámlik, néhol zsíros. Összességében maradt a csillagos ötös, imádom a finisét, a diszkrét kellemes illatát. Délutánra kicsit átfényesedik a zsírosabb részeimen, de inkább természetes mint zavaró. Összehasonlíthatatlan a drogériás alapozókkal (sőt használtam Lancome Miracle Teint-et is és kritikán aluli volt sajnos :() de hát az ára is összehasonlíthatatlan, ami picit azért fáj a pénztárcának. Kell még pár hét használat, hogy kijelentsem nem lehet élni nélküle, de jó úton halad.

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém
2016. február 25.

Megjelenése óta használtam, eleinte látványosan javított a bőrömön de aztán megszoktuk egymást. A vízhiányos/zsírosodásra hajlamos bőrömmel jól bírt, persze alapozás vagy púder mellett. Nálam kiütötte a dramatically different, de lehet pénztárca tanácsra visszatérek hozzá.

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz
2016. február 25.

Ez az első micellás vizem, szóval viszonyítási alapom nem nagyon van. Akkor használom főként ha nincs idegzetem este buli után arcot mosni, vagy hétvégén csak otthon vagyok smink nélkül. Szerintem tök jól tisztít, utána hidratálni se nagyon szoktam. Biztonság kedvéért kis adagban szoktam magamnál tartani, ez az a termék, ami jó ha mindig van! Egyszer már újravettem, fogom is még :)