Jazz Juice

Regisztráció dátuma: 2012. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál
2017. február 8.

Az árához képest csalódás. Bár szuper a keféje és szépen viszi fel a festéket, ennyi pénzért elvártam volna, hogy ne hagyja ott a nyomát a felső szemhéjamon. Ennek elkerülése végett kénytelen vagyok egy tonna porpúdert magamra kenni, de még így sem tudom mindig kivédeni. És egy picit még morzsálódik is. Kár érte. :-(

Dove Derma SPA Youthful Vitality Testápoló Krém Szérummal

Dove Derma SPA Youthful Vitality Testápoló Krém Szérummal
2016. augusztus 1.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Nem tud beszívódni és kukacokban jön le. Nagyon jól mutatok most rövid ruhában. -.-
Használtam egy másik verzióját is, ami hibátlan volt, de ez kuka pozitív, használhatatlan számomra. Jó illatra sajnos nem tudok csillagot adni, az ára miatt meg inkább csak levonni tudnék.

Erborian BB Creme Au Ginseng SPF25

Erborian BB Creme Au Ginseng SPF25
2015. szeptember 16.

Akkor egy picit javítok a statisztikán. :)
Nyáron, mikor amúgy is sötétebb a bőröm, sikerült úgy kiiktatnom egy pattanást, hogy véraláfutást okoztam magamnak. (Az életben először.)
Kétségbeesve próbáltam elfedni, de semmi sem takarta el igazán. Aztán eszembe jutott, hogy én is kaptam egy mintát, amit télen ki is bontottam és akkor borzalmasan sárgának találtam, de nem dobtam ki. Felkentem, s lám, a színe tökéletesen passzolt, a véraláfutást (+ sebet) úgy elfedte, mintha nem is lenne.
Sajnos a pécsi Marionnaud időközben bezárt, tettem a Douglasban egy próbát, hogy beszerezzem, de sajnos ott nem kapható. Az eladó néni viszont nem találta rajtam azt a bizonyos véraláfutást. :D
Pluszpont, hogy szép matt és még a hőségben is tartós!

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ