Jeanne

Regisztráció dátuma: 2018. április 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Oriflame Paradise EDP

Oriflame Paradise EDP
2018. május 14.

Néhány éve egy szülinapi összeröffenésen volt alkalmam "találkozni" ezzel a különleges, egyedi illattal az egyik házaspár hölgy tagja viselte és amerre ment a házban, mindenhol ott volt ez az illat. Nagyon érdekesnek, nem mindennapinak találtam, annyira megtetszett, hogy muszáj volt megkérdeznem, mégis milyen parfümöt visel, majd mondta, hogy az Oriflame Paradise parfümét. Na kaptam is az alkalmon, és megrendeltem később, mikor lett alkalmam hozzá. Itt lentebb valaki írta, hogy a sötét hajú-szemű hölgyeken áll a legjobban, és akin megismertem ezt az illatot, ő is ilyen típus volt, én meg szőke, kékeszöld szemű, de mégsem lesz olyan szúrós rajtam az illat. Nekem tetszik és kifejezetten jól belesimul a bőrömbe, egész nap érzem. Mondjuk hála Istennek, az én bőrömön valahogy minden eddig próbált parfüm sokáig tartós volt és kellemes. Szerintem mindig sikerül eltalálnom a hozzám illő illatokat. Ez a Paradise rendkívül tartós, egész nap ott van! Azóta sem éreztem másokon ezt a parfümöt, szóval abszolút nem tucatillat, talán ezért mégjobban tetszik. 😊Szeretem, és szerintem nőies a borsossága ellenére, munkábajárós illat, de a színházba is simán illik! Megéri az árát, sok márkás parfümmel vetekszik a tartósságát illetően. Láttam, van neki egy új testvére, azt még nem ismerem, de kifogom próbálni. 😊 Jár az 5 csillagocska. 💜

Avon Today EDP

Avon Today EDP
2018. május 7.

Ha egy szóval lehetne jellemezni: borzadáj. A világból kitudnának vele üldözni, annyira émelyítő, "öregasszonyos" illat ez a Today. Egyszer még meg is jártam, mert a Tomorrow helyett ilyet kaptam, de már küldtem is vissza. 😁 Egy letűnt kornak az illata ez inkább, nevétől eltekintve inkább a fodrásztól frissen jövő, egyen-dauerolt, hajlakkozott hajú nénik jutnak eszembe erről az illatról. Daueros-hajlakk szag. 😂 És amikor pont egy fiatal lányon megérzem, mindig elgondolkodom, vajon hogyan tudja elviselni ezt magán. Bocsánat, amiért így lehúzom, tudom sokan szeretik, népszerű Avonos illatnak tartják, de számomra ez egy borzalmas illat és szeretném leírni a véleményem, mert nemcsak a pozitív vélemények számítanak. 😋 Iszonyú erős, levakarhatatlan parfüm. Csak azért adok neki egy csillagot, mert borzasztóan tartós. Ha egy hétig nem fürödne, aki befújta vele magát, tuti, hogy ezt akkor is érezni lehetne. 😂 Legalábbis én biztos, mert szinte kerget ez az illat, pedig annyira utálom, de mindig van olyan körülöttem, akin megérzem. 😂

Avon Tomorrow EDP

Avon Tomorrow EDP
2018. május 7.

Nagyon fincsi illatú ez a Tomorrow. 💓 A Today-el eltudnának üldözni, ki nem állhatom, konkrétan büdösnek érzem... de EZ!!! Hmmm, rendkívül tartós és annyira nőies! Szeretem. Mindig megdícsérik, kérdezik, milyen parfüm ez. Kevés is elég belőle, mert nagy hatósugarú illatköltemény. Meleg tónusú, legjobb a hideg időben, ilyenkor csak csínján vele, mert jó értelemben véve meglehetősen kondenz-csíkot húz, nem bújik el, szóval nem kell újra fújni napközben, mert estig kitart!! Meg is rendeltem, alig várom, hogy újra használhassam, már hiányzott. 😊😍