Jece

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Toni & Guy Prep Heat Protection Mist

Toni & Guy Prep Heat Protection Mist
2018. május 30.

Megvettem mert akciós volt (egyébként nagyon sokallom az árát) és mivel heti 2x vasalom az amúgy is töredezésre hajlamos, szőke hajamat, ezért úgy gondoltam jó döntés lesz. Az illatát imádtam, ellenben nagyon ragadósnak találtam az állagát a hajamon. Elhasználtam, de igazából nem sokat segített a töredezettség megelőzésében vagy a haj védelmében. Biztosan nem veszem újra

OGX Argan Oil Of Morocco Shampoo

OGX Argan Oil Of Morocco Shampoo
2018. május 30.

Az elmúlt 1 évben vetettem teszt alá ezt a terméket és azt kell mondjam, látom a hajamon a javulást. Sokkal dúsabb, puhább, fényesebb és egészségesebb. Valamint imádom az illatát.
+ pont hogy SLS free. Ilyet kerestem az én szőke, kissé töredezett és törékeny hajamra.
Természetesen többször újra vettem.
4 csillag az ára miatt, de ha tehetem akkor akciósan vásárolom.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam
2018. május 30.

Már több mint 10 éve használom a Gliss Kur haj spray-it hajmosás után, vagy éppen amikor gubancos a hajam és egy kis segítségre szorul, de eddig ezt a fajtát nem ismertem csak az egyszerűbb, régebbi változatokat (narancssárga, rózsaszín folyadékok)
Viszont ez eddig a legjobb spray amit a hajamra használtam. Nem csak hogy kifésülhetőbb lesz tőle a hajam, hanem tényleg táplálja és feltölti a hajamat/hajszerkezetet.
Az illatáról nem is beszélve. Imádom.
Eddig azt hittem, hogy a többi spray (rózsaszín, narancssárga) a kedvencem, de már 3 használat után látom, hogy ez kell az én szőkített, kissé töredezett hajamra. 5 csillag! 👌🏼