Jeg79Virag

Regisztráció dátuma: 2019. április 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. április 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Revlon Charlie Silver

Revlon Charlie Silver
2019. április 1.

Fantasztikus illat, nagyon imádom! A legjobb az összes hasonló között. Friss, üde, szerintem tartós is és nem tolakodó, habár ahhoz, hogy sokáig körüllengjen, elég sok fújásnyi kell belőle egyszerre (én ruha fonákjára szoktam fújni, esetleg hajra, nem a bőrre). Azonban nem áll el sokáig az üvegben, nagyon hamar megromlik, erre figyelni kell, mert jó nagy üveg, sok van benne, így sokáig elég lenne, csak hát addig nem bírja ki! Ez nagy hátrány, javíthatnának rajta! :( Az ára ezért mindenképp megéri, ha a felét bírom elhasználni, akkor is. (Mindig többféle parfümöt váltogatok és használok, aktuális kedvem és hangulatom szerint, ezért egy-egy üveggel évekig kitart.) Már többször vettem újra, mert egyik kedvenc illatom, de az akciókat mindig kilesem. A környezetem is szereti, mindig kérdik, mi ez rajtad. :)
Emlékszem, egy régi munkahelyemen, vagy 20 évvel ezelőtt én is úgy kérdeztem rá a mosdóban egy lánytól, hogy mit fújt magára, mert nagyon jó, elájultam az illattól. Akkor szerettem bele és maradt is a polcom hű társa azóta is, noha azóta kerültek mellé más illatok is. :)

Gloria Vanderbilt Vanderbilt EDT

Gloria Vanderbilt Vanderbilt EDT
2019. április 1.

Nagyon virágos, érdekes parfüm. Kedvelem, de semmiképp nem mindennapos illatnak!!! Ahhoz túl tömény, erős, nehézkes, és számomra túl édes. Nekem a pici üvegcsés van, és azt hiszem az mindent elmond, hogy jó pár éve megvan és még mindig van benne, majdnem félig... Tartós illat amúgy. Nagyon ritkán használom, mert nagyon ritkán jön rám olyan hangulat. Akkor viszont jól esik, egy fújás erejéig. Egyébként pedig nagyon nem. Szóval érdekes. Újra nem vásárolnám, de egyszer elmegy, akkor is évekre. :D

Avon Blue Rush For Her EDT

Avon Blue Rush For Her EDT
2019. április 1.

Nagy kár, hogy már nem lehet kapni, mert egyik kedvenc illatom volt, amit persze meg is szüntettek (sorra így jártam minddel: pl. True Glow, Surreal)! Bezzeg 2-3 hetente újabb és újabb kerül tőlük a piacra, ami érthetetlen! Mire jó ez? Sokak által sokszor vásárolt, kedvelt parfümöket megszüntetni!? Azóta egy db Avonosat se veszek többet (más terméküket se), inkább vásárolok parfümutánzatokat és egyéb márkájú kencéket, azokat legalább megbízhatóan mindig be lehet szerezni!
Tud valaki esetleg ehhez a parfümhöz megtévesztően hasonlítót? Kérem, akkor írja meg nekem!