jekatyerina

Regisztráció dátuma: 2015. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid
2017. december 23.

Ez az első Pupa szájkencém, az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg. Egy szép vörös árnyalatot szereztem be, nagy reményekkel a tartósságát illetően. Szépen fel lehet kenni, valóban jól kiemeli a szájat és brutál szép finish-t ad. Az evést, ivást, cigizést még egészen jól bírja is, viszont a csókot nem állja, rip-rop a partnerem száján landolt, onnan eltávolítani pedig nehezen lehetett. Egy szenvedélyesebb estére nem ajánlom, de visszafogott viselés mellett ár/érték arányban valóban megfelelő.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. június 15.

Már ősszel is kerestem a boltokban, de akkor lemaradtam róla. Most már egyáltalán nem bánom, hiszen az új árnyalatok még szebbek, mint amiket ősszel kapni lehetett. A pink poison fantázianevű szépséget sikerült beszereznem, és egyszerűen imádom. Nagyon szép a színe, emellett egy kis aláhidratálással és a ceruzával való aláfestegetéssel meglepően sokat bír az árához képest. Van már néhány matt szájfényem, eddig mégis ez jött be a legjobban. Kibír 3-4 órát úgy, hogy eszek, iszok, cigizek, beszélek, puszit adok. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen.

Essence Matt Matt Matt Szájfény

Essence Matt Matt Matt Szájfény
2016. szeptember 16.

Imádom a matt rúzsokat és szájfényeket (csak sajnos még nem találtam meg a nagy szerelmet, de mindig kísérletezek), ezért nagyon vártam már ezt a darabot is. Kicsit féltem megvenni a sok rossz vélemény miatt, de végül győzött a kíváncsiság, és otthagytam érte azt a kemény 850 forintot. Hát elsőre majdnem sírtam és a kukába dobtam, amikor már a boltból hazafelé menet magamra kentem. Iszonyúan csúszott, bár matt(os) hatása volt, mégsem száradt meg, nem mertem hozzáérni sem az ajkaimhoz, annyira féltem, hogy azonnal lejön az egész. Gyorsan beledobtam a táskámba, hogy elfelejtsem ezt a kellemetlen incidenst. (Ha minden alkalommal amikor kiadok 900 forint körül egy ilyen cuccra, inkább félreraknék, már tele lennék MAC termékekkel, de hát nem bírom megállni, őrülten zavar.) Aztán pár nap múlva kutattam valami szájrarakható után a tatyómban, de nem találtam mást, csak őt. Felkentem, csúszott mint az állat, úgyhogy gondoltam próba szerencse, finoman leitatom egy papírzsepivel. És siker! A színéből alig veszít, ha csak egy picit "harapok rá" a zsebkendőre, viszont szépen megszárad, és tartós is! Ha tehetném 3,5 csillagot adnék, mert azért nem olyan wow, mint amire én vágynék, de szép a színe, és ezzel a trükkel egynek bőven elmegy. Végül azért adok 4 csillagot, mert összességében és ár érték arányban egyáltalán nem rossz.