jena

Regisztráció dátuma: 2012. január 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. január 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Alterra Deobalzsam Citromfűvel és Zsályával

Alterra Deobalzsam Citromfűvel és Zsályával
2012. január 29.

Először nekem sem dezodorált, ahogy elvártam volna, de itt olvastam tőletek, hogy fel lehet turbózni. Lepattintottam a golyót tartalmazó műanyag sapkát, és tettem bele orvosi zsálya, ciprus, és citrom illóolajokat, valamint szódabikarbónát. A sűrűségén pedig aloa vera géllel lágyítottam. Így már tökéletes. Ha valaki ezeket hajlandó maga belepepecskedni, annak mindenképpen ajánlom.

dr. Organic Manuka Honey Sampon

dr. Organic Manuka Honey Sampon
2012. január 21.

Nagyon imádom. Több féle sampont használok, ha szükségét érzem, ezt veszem elő, mivel drága, és spórolok vele. Nehezményezem, hogy a méz az utolós előtti helyet szerezte meg, pont a (szeintem) fölösleges illatanyag előtt. Ezt is, mint mindegyik samponomat vízzel hígítom, így egyszeri mosás elegendő.

dr. Organic Manuka Honey Conditioner

dr. Organic Manuka Honey Conditioner
2012. január 21.

A balzsammal meg vagyok elégedve, de ugyanilyen hatást nagyságrendekkel olcsóbb termékekkel is elértem már. Nekem viszont nem vészesen száraz a hajam, így elég egy fél diónyi mennyiség is. Párhuzamban használom a többi természetes termékkel, ha elfogy, nem tudom hogy veszek-e újab flakonnal. Akinek csak enyhe ápolásra van szüksége, annak mindenképpen ajánlom. Az ára miatt -1 pont.