Jennie

Regisztráció dátuma: 2017. március 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Organic Shop Kék Lagúna Erősítő Sampon Bio Alga és Agyag Kivonattal

Organic Shop Kék Lagúna Erősítő Sampon Bio Alga és Agyag Kivonattal
2018. szeptember 18.

Két hete használom ezt a sampont eddig teljesen megvagyok vele elégedve. Könnyű vele hajat mosni, jól habzik.
A balzsamjával együtt használom így a hajam könnyen kezelhető és puha lesz tőle, nem zsírosodik hamarabb, az illata nem a legeslegjobb(nem mondanám hogy büdös inkább csak olyan különleges) de nem marad meg a hajban annyira hogy érezhető legyen. :)
Körülbelül 1 éve használok natúr samponokat elég sokfélét kipróbáltam már de ez nagyon jónak ígérkezik eddig és ár érték arányban is nagyon jó, nekem jobban bevált eddig mint néhány 4-5ezer forintos natúr sampon! :)

Himalaya Herbals Hidratáló Aloe Vera Arclemosó Gél

Himalaya Herbals Hidratáló Aloe Vera Arclemosó Gél
2018. február 6.

Tavaly nyár óta használok Himalaya termékeket az arcomra, ezt direkt az őszi/téli hónapokra vettem mert ilyenkor inkább száraz az arcom és gondoltam ez majd jó lesz rá. Mikor el kezdtem használni teljesen bevált de most, hogy egyre jobban benne vagyunk a télbe már nagyon szárítja az arcom még a szipi-szupi hidratáló arckrémem használata után is látszik némi hámlás az arcomon szóval most pár hónapra megválok tőle azt hiszem.
Ettől eltekintve viszont elég jól megvoltam vele eddig szépen szinten tartotta az arcom, bár érzem, hogy nem ő az igazi de eddig ennél jobb termékcsaládot még nem találtam.
Sokan írnak az illatáról hozzászólásban tök érdekes mióta használom nekem fel sem tűnt, hogy van illata szóval most el mentem megszagolni, és szerintem teljesen rendben van nem erős olyan semmi extra szerintem, nem hagyott bennem maradandó élményt :)
Az állaga kicsit olyan krémes talán túl folyékony mert én mindig egy csomót kinyomok belőle véletlenül.
Ár érték arányban szerintem megéri mert elég sokáig kitart napi 1x mindenképp használom és így az előző tubus talán 2 hónapig volt meg ha nem tovább :)

Manna Alginit Pakolás Fehér Teával

Manna Alginit Pakolás Fehér Teával
2018. február 5.

Az első amit leírnék, hogy extra gazdaságos mert már egy éve vettem de most fog elfogyni (bár volt 2 hónap kihagyás kb. amikor nem használtam és amúgy pedig heti 1x használtam)
A leírásban vízzel vagy natúr joghurttal ajánlják kikeverni én mind kettővel próbáltam de joghurttal sokkal jobb szerintem mert vízzel kicsit szárított nekem.
Összességében szeretem használni annyira nagy hűha hatást nem lehet el érni vele de jobb tapintású tőle a bőröm és szebbnek is láttam. Most egy ideje nem használtam de azt hiszem megint vissza kell rá térjek mert egyre csúnyább kezd lenni az arcom és kezdem azt gondolni, hogy hosszú távon ez az a termék ami szinten tartja a bőröm.

Újból használni kezdem és ha tényleg ismét helyreteszi a bőröm akkor vissza jövök update-elni és meg adom neki az 5 csillagot. :)

1 MÁRKA