JenniiOlah

Regisztráció dátuma: 2016. április 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. június 11.

Nagyon meg vagyok elégedve vele!
A szememről könnyedén hozza le a sminket, mindenféle dörzsölés nélkül.
Az ára szuper, a mennyiség tökéletes.
Örülök, hogy sikerült találnom még egy micellás vizet, amit imádok.

NYX Stay Matte But Not Flat Alapozó

NYX Stay Matte But Not Flat Alapozó
2017. szeptember 11.

Nekem az árnyalat tökéletes, amit kaptam. Fogalmam nem volt, hogy a sok árnyalat közül melyiket válasszam és a westendben készségesen segítettek és kentek fel az arcomra vagy 5-6 árnyalatot mire meglett a megfelelő.
A fedését és nagyon szeretem, könnyen el lehet dolgozni, nem szárd rá a bőrömre és nem is szárít. Még egy plusz pont, hogy a nagy melegben sem éreztem nehéznek az arcomon. Az egyetlen, amit negatívumként emelnék ki, hogy az én bőrömön nem igazán matt. Nem mondanám olajosnak, de nem is az a matt, amire én számítottam.
Ennek ellenére ez kb a legjobb alapozó, amit eddig használtm.

NYX Epic Ink Liner

NYX Epic Ink Liner
2017. szeptember 11.

Végre megtaláltam a holy grail szemhéjtust évek után. Rengeteget próbáltam már, de eddig egyik sem vált be annyira, mint ez.
Intenzív fekete színe van, nagyon jó az ecset kialakítás, könnyen és nagyon gyorsan lehet vele dolgozni. És végre egy szemhéjtus, ami tényleg vízálló és nem csak a csomagolás hírdeti. Kibír egy egész átbulizott éjszakát, és egy milimétert nem mozdul el.
Lehet, hogy pár száz forinttal drágább, mint valamelyik drogériás tus (sőt vannakennél drágábbak is), de ezerszer megéri az árát. Mindenkinek csak ajánlani tudom.