jenny summerville

Regisztráció dátuma: 2012. november 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Davines Melu Shampoo, Sampon Hosszú Töredezett hajra

Davines Melu Shampoo, Sampon Hosszú Töredezett hajra
2020. július 31.

Soha nem volt olyan egészséges a hajam mint amióta a Melut használom. Na jó persze gyerekkoromban amikor nem festettem és gyötörtem :)
Először is isteni illata van, amivel egyből levett a lábamról, és emellett még nagyon jót is tesz a hajamnak. Kíméletesen tisztít, és jó puha és fényes lesz tőle a hajam. Ami nagyon fontos, hogy nem kell belőle sokat használni. Hiába mondta el a fodrászom, hogy mennyit használjak belőle, valahogy mindig többet tettem a kezembe, a jóból több az még jobb alapon. Hát egyáltalán nem. Akkor vettem észre, hogy igazán szuper a hajamnak, mikor az egyik flakonból már nem volt sok és tényleg annyit használtam belőle egy hajmosásra amennyit kell.

Aromax Makadámdió Olaj

Aromax Makadámdió Olaj
2020. július 31.

Szerintem hajra ez a legjobb olaj. Többféle Aromaxos olajat is használok, de hajamra ez vált be a legjobban. Puha lesz tőle a hajam, táplált, és a száraz végeket nagyon szépen rendbe hozza. Hajlamos "seprűsödni" a hajam, de ezzel az olajjal kordában tartható. Hajszárítás után használom a hajvégekre.

Frosch Senses Meeresmineralien Zeit Am Meer Limited Edition

Frosch Senses Meeresmineralien Zeit Am Meer Limited Edition
2020. július 9.

Nagyon kellemes, kicsit semleges, tiszta illatú tusfürdő. Áttetsző, hígabb géles állaga van és nem mondanám, hogy túlságosan habzik, de nagyon jól tisztít és könnyű leöblíteni. Puha lesz tőle a bőröm és a diszkrét illatát zuhanyzás után is érzem. A csomagolása nagyon tetszik, praktikus az adagoló és jó hangulatúra sikerült a flakon összhatása is. Mint egy nyári nap az Északi-tenger partján :)
Szuper kis nyári tusfürdő, frissítő és visszafogott illattal.