jenny summerville

Regisztráció dátuma: 2012. november 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. október 16.

Elképesztő a hype ami ekörül a termék körül van, és ez is hozzájárult ahhoz, hogy kipróbáljam. Nagyon szép az amit ígér, luxus minőség, drogéria áron.
Sajnos nem tudom elhinni, hogy igazán hatékony és tiszta összetevők elérhetők ilyen alacsony áron.
Na de, a tapasztalataim. Kicsit félve próbáltam ki, tartottam tőle, hogy túl erős lesz a bőrömnek, de szerencsére nem hámlasztott túl. Sőt, tulajdonképpen a rendszeresen használt tejsavas hámlasztóm ennél sokkal jobban hámlaszt. Nincs wow hatás :( sajnos az árfekvésének megfelelő minőséget képvisel. Tulajdonképpen nem csinált semmit a bőrömmel, pedig 10 percig hagytam fent, úgy ahogy kell. Ami a legkiábrándítóbb a tejsavas hámlasztómmal szemben, ez egyáltalán nem eredményez egységes bőrképet. Szuper ha valakinél működik, de az én bőrömnek nem használ, nem lesz tőle se puha, se tisztább, se simább, semmi.

Mossa AHA Hámlasztó Maszk

Mossa AHA Hámlasztó Maszk
2019. október 2.

Kategóriájában megállja a helyét, de vannak ennél sokkal jobb hámlasztók. 10 percig hagytam fent, ennyi idő alatt, más hámlasztók hatásosabbak a bőrömön :)
Ettől függetlenül nem rossz termék és nem is szeretném lepontozni. Belépő szintű tejsavas hámlasztó.

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream
2019. július 4.

Mikor a SHISEIDO megszüntette a színezett hidratálóját, áttértem erre a krémre. Nagyon jó kis BB krém, kellemes állagú, könnyű felvinni és szépen egységesíti a bőrképet. Nem csinál tág pórusokat, hidratál is, és összeségében olyan mintha nem is lenne semmi az arcomon. A LIGHT-ot télen, a MEDIUM-ot nyáron szoktam használni. Nagyon szeretem az illatát, és ugyan hajlamos T-vonalon a csillogásra ezt is megbocsátom neki :)
Hogy fényvédőként mennyire működik nem tudom, de bízom benne, hogy a 30 SPF nem csak ígéret. Nálam abszolút must-have a neszeszeremben!