Jennyfer1990

Regisztráció dátuma: 2017. április 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. április 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2017. október 23.

Még nagyon régen ajánlotta egy ismerősöm, mivel akkoriban rendszeresen visszatérő herpesztől szenvedtem, ami nagyon lassan gyógyult, pedig mindenféle patikában kapható készítményt kipróbáltam már. Hallottam az aloevera jótékony hatásairól, ezért kissé borsos ára ellenére is úgy gondoltam, kipróbálom.
Fantasztikus volt a hatása! Sokkal elviselhetőbbé tette a kellemetlen tüneteket, pár nap alatt teljesen eltüntette a kis hólyagokat, és utána sem lett csúnya, sebes a szám. Évekig újra vettem, aztán ki tudja, nem-e ennek köszönhetően, de már kb. 3 éve nem tért vissza a herpesz. Természetesen sima ajakápolónak is szuper, de a gyógyító hatása miatt nekem minden pénzt megért!

Lady Ann Szemceruza

Lady Ann Szemceruza
2017. október 14.

Életem első szemceruzája volt, akkor még nem tudtam, hogy rögtön belenyúltam a tökéletesbe. Pedig nagyon olcsón vettem az otthoni kis 100Ft-os boltban, még úgy kb. 14 évesen :D Később próbáltam komolyabb temékeket, és elhűltem, hogy mennyivel gyengébbek. Nagyon sötét fekete színű, puha, könnyű vele bánni,és viszonylag tartós is, persze a kiadós bőgést ez sem bírja ki :D Szuper kis cucc, és az ára is remek!

Dessata Original Mini Summer Parfümözött Kefe Hajra

Dessata Original Mini Summer Parfümözött Kefe Hajra
2017. október 14.

Bár nem pont ez a típus van meg (az enyém illatmentes) de ugyanilyen mini. Nekem nem igazán vált be. A sörték iszonyúan élesek, szinte karcolják a fejbőrömet, csak magán a hajhosszon bírok vele végigmenni. Száraz állapotában szinte sikít tőle a hajam, úgy érzem, széttöri az egészet. Nedves hajon viszont sokkal hatékonyabb, ott nem érzem, hogy bántaná, finoman tudja szétválasztani a tincseket. Praktikus, és nagyon szép a kivitelezés, de talán kicsit nagyobb hangsúlyt kellett volna fektetni a lényegre. Ezért csak 3 csillag.