Jennyke

Regisztráció dátuma: 2012. április 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Lalique Amethyst Lalique EDP

Lalique Amethyst Lalique EDP
2013. február 18.

Az üvege szép,az illat egy édeskés enyhén-nagyon enyhén füstös illat.Málna és kül.erdei gyümölcsök keverékére hajaz.Akinek bejön pl.a Lanvin Coutureja vagy a Lancome Tresor Midnight Rose,az ezt is imádni fogja.Elég sokan megdicsérték rajtam és tartós is,mert még egy hétig éreztem a szekrényemben az illatát,pedig a ruha amin viseltem már nem volt ott.Én mindenképpen télre ,vagy inkább őszre ajánlanám vagy aki nagyon nyáron akarja használni,akkor csak este.Nappalra túl sok lehet ez az édeskés illat.Nem fogom újravenni,mert nem lett a kedvencem,de mindenképpen jár az 5 *.

Alverde Körperbutter Verveine

Alverde Körperbutter Verveine
2013. február 18.

Nekem a kicsi tégelyes van itt,a lakhelyemen levő DM-ben sosincs nagy kiszerelésű.Személyszerint imádom a citromfüves illatot,felfrissit,elég intenziv páromnak például annyira nem jön be.A krém nagyon sűrű,de könnyen eloszlatható és hamar be is szivódik.Kezemre,lábfejemre szoktam használni és néha kentem az arcomra is,nagyon jól hidratál biztosan veszek még.

L'oréal Rouge Caresse

L'oréal Rouge Caresse
2013. február 18.

Nekem az Innocent Pink árnyalat van meg.Kellemes viselni,szép gyenge rózsás szint ad az ajkaknak.Nem egy Must have,de nem okoz csalódást.