Jinia

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Avon Indulgent Krémtusfürdő

Avon Indulgent Krémtusfürdő
2017. június 17.

Nagyon régóta nem vettem semmilyen avon terméket se, ami egyébként nem véletlen. Anyukám azonban koordinátor, s mikor legutóbb nála jártam, kíváncsiságból megszagoltam néhány tusfürdőt. Röhej, de kizárólag ennek volt olyan illata, ami már-már kellemesnek mondható. Alapvetően ennyi nem elég ahhoz, hogy hazahozzak egy terméket, viszont épp tusfürdőhiány lépett fel nálunk, ráadásul ingyen volt (Köszi anyu! <3), szóval úgy gondoltam, nem vesztek vele semmit.
Jó pár napja használom és nincs rá panaszom. Az állaga és az illata rendben van, ám az összetevőlistája pocsék! Szeretek figyelni arra, mit pakolok a bőrömre és ha ezt előbb látom, valószínűleg még ingyen se kell. Nem fogok hazudni, jókedvűen elhasználgatom a maradékot, de ezt követően nincs az az Isten, hogy ismét elhozzak egy tubust.

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon
2017. június 16.

Jó pár évvel ezelőtt próbáltam ki, mert (fene se tudja, miért) nagyon megtetszett a csomagolása. Nem mondhatnám, hogy megbántam a vásárlást, de ha az emlékezetem nem csal, két tubusnál többet nem vettem belőle. Egyszer önmagában, egyszer pedig valamely másik samponommal használtam párban.
Nem tesztelték állatokon, nem vészes az összetevőlistája, nem kellemetlen az illata, nem zsírosodik tőle gyorsabban a haj és nem horribilis az ára, tehát egy teljesen korrekt termék.

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Kézápoló

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Kézápoló
2017. június 16.

Az igazat megvallva, nagyon sokáig (cirka 24 évig) megvoltam róla győződve, hogy a kézkrém is csak egy felesleges termék a sok közül. Az elmúlt hónapokban azonban a kezeim elég durván kiszáradtak és olybá tűnt, maguktól borzasztóan lassan állnak helyre a dolgok, így hát mondhatni kénytelen voltam külső segítséget igénybe venni.

Hosszas kutakodás után találtam rá erre a kézkrémre és valószínűleg addig fogom használni, míg ki nem vonják a forgalomból. IMÁDOM!

POZITÍVUM:
Állatkísérletmentes.
Bio.
Egész normális összetevőlistával rendelkezik.
Kellemes, bár elsőre kissé szokatlan illatú.
Gyorsan beszívódik és szinte azonnal érezhető a hatás.
+ (Okosan használva, akár egy-két hónapra is elegendő az az 50ml! =D)

NEGATÍVUM:
Nem kapható ennél nagyobb kiszerelésben.
A hazai átlagkereset fényében drágának tűnhet.