JJ

Regisztráció dátuma: 2012. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Velvet Stick Matt Lip Colour

Essence Velvet Stick Matt Lip Colour
2016. július 30.

Áh gyerekek, ez a legjobb rúzs, már most arra gondolok , hogy nehogy megszűnjön mert egyszerűen tökéletes számomra. Vékony szám van, kevés rúzs van ami jól mutat, a fényesek abszolút nem állnak jól, meg az erős színek sem. Ráadásul, köhögök a rúzsoktól. (egyébként anyu is) Mivel hamar lenyalja az ember,gondolom arról van szó hogy irritálja a torkomat valamelyik összetevő. Ettől viszont nem. Egyből 2 színt vettem, valahogy tudtam azonnal hogy megfelelő lesz és nem pénzkidobás. A nude hero van meg, és a peony star. Utóbbit leginkáb azért választottam, mert az essence: satin mauve színű szájkontúrját használom -eddig mindig önmagában- mert rajtam teljesen természetes, olyan mintha szinte tökéletesen egyezne a "hozott anyaggal", így szépen meg tudom nagyobbítani vele a számat. Ez a cerka pedig egyezik a velvet stick peony starral, gyönyörűen működnek együtt. A satin meuves kontúrt simán használom a nude hero velvet stick-kel is, csak óvatosabban bánok vele.Visszatérve a minőségre, nekem tartósnak bizonyul, matt is. Az a minimális zsírosság ami benne van, az kell is a kényelmes hordhatósághoz.. de ettől még nem fénylik, és nem is nyalja le az ember percek alatt. Duplacsillagosötöts. Szuper cucc! Ja, és a faragás: Nekem van egy 20 éves (!!) avon dupla lyukú faragóm :)) Lehet kapni ilyen duplákat amiben van normál és vastag ceruzának is helye.

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték
2015. december 6.

Igaz én csak egyetlen színt próbáltam ebből a festékből, de ez a legjobb, úgyhogy szőkéknek nagyon ajánlom a 1010 árnyalatot. Platina szőke, fehéres, hamvas de úgy, hogy közben nem sötétedik szürkére, semmi sárgás árnyalat, szép fehéres lesz a haj. Pedig a 10-es az nem is a legvilágosabb szín, és ezek szerint hamvas+ natúr keverék (1+0) , de én simán 12/1nek lőném be. Annyira jó, nagyon ajánlom mindenkinek, aki besárgulós hajjal küszködik, és nem akar szürkét sem.
Nem olyan büdi, és az állaga is jó.
ui: Sötét tőre nem ajánlatos, azt elő kell szőkíteni, és utána mehet rá a festék. Nekem 5ös 6ös közötti a saját színem, le szoktam blansolni a lenőtt tövemet és utána festek!

Police To Be Camouflage EDT for Men

Police To Be Camouflage EDT for Men
2015. december 3.

Az összes police közül a legjobb illat. Vaniliás, fás finomság. One million vonalon mozog, ahhoz tudnám hasonlítani de amint látom nem csak én hanem a külföldi parfümös oldalon is így írnak róla. Kb 1 órája szagolgatom a papírt, és egyre csak jobb. Fiatal férfiaknak ajánlatos, de ez az üvegen is látszik. Nem egy öltönyös illat de nem is komolytalan. Sexy! Pont mint egy egyenruhás férfi ;)