jns.melinda

Regisztráció dátuma: 2012. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 15 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H
2020. január 25.

Mikor megvettem nem tudtam, milyen ertekelesek vannak rola itt. Akcios volt, passzolt a szin, hozzam szolt a marketing. Megvettem. Otthon lattam, hogy na b*sszus... Aztan kiprobaltam es megszerettem. Mostmar normal boromon nagyon szepen mutat (fenyvedos primert hasznalok ala), ujjal, ecsettel es szivaccsal eldolgozva is, viszont egy pumpanal tobbet nem szabad hasznalni, mert akkor ul bele a porusokba. Lepuderezve kicsit megkopott, de tartott egesz nap, boven volt, mint lemosni este. Ez nem az a full fedes, double wear alapozo, de hetkoznapra, egysegesitesre, lightos szebbitesre teljesen megfelel.

Paula's Choice 10% Azelaic Acid Booster

Paula's Choice 10% Azelaic Acid Booster
2020. január 7.

Nagyon jo tobbcelu szerum. Foleg pattanas utan maradt foltokra, bormegujitasra hasznalom, erre a celra bagyon bevalt.

Paula's Choice 10% Niacinamide Booster

Paula's Choice 10% Niacinamide Booster
2020. január 6.

Az uj kiszereles van meg es nagyon szeretem. Evekig szemeztem vele es eloszor az ordinary-t probaltam, ami nagyon nem jott be. Ez viszont szuper. Segit a posusokon, pattanasokon zsirosodason es olyan szep bort csinal. Ossze szoktam keverni a Clinique jelly-vel, hogy jobban eloszlathato legyen. Tul gyakori hasznalattal csip, de akkor visszaveszek es megint minden szuper.

5 ÖSSZETEVŐ

Sodium Grapeseedate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Dolomite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott