Best of Beauty 2019

jns.melinda

Regisztráció dátuma: 2012. január 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 20.
Bőrtípus: Zsíros

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

NYX Matte Liquid Liner

NYX Matte Liquid Liner
2019. június 11.

Az itteni velemenyek hatasara vettem meg es nagyon banom. Nagyos szep lenne mert a legvekonyabb vonalat lehet vele huzni, de az en szememen sajnos szetreped. Kis szunete lesznek a vonalban. Felvittem tobbet, hogy elfedje, de az is szetrepedt. Egyebkent tartos, marmint nem maszatol es az ecsettel nagyon egyszeru dolgozni. Annyira jo lenne, ha mukodne, mert minden masban tokeletes. Ha valakinek van tippje, hogy ezt hogy tudom megjavitani szoljon. :)

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2019. március 19.

Az elozo formulat imadtam, ezt visszavittem a bolta, mert olyan rossz volt. Akarmilyen vekonyan is kentem fel este ereztem, hogy az arcom beleragad a parnaba. Marticanak ereztem magam vele. Azon kivul szemmel lathatoan hamarabb zsirosodott tole az arcom. Ha a nyakamra is tettem olyan volt, mintha viasszal kentek volna be es nem mozoghatok, viszketett is, valamint a por beleragadt. Olyan erzetet adott, mint egy koreai ejszakai arcmaszk, amiket nem szeretek. Nem lettem ra erzekeny vagy ilyesmi, kart nem csinalt, hidratalt, de bizinyos ar folott egy kremtol varnam, hogy "kenyelmes" viselet is legyen. Van itt egy velemeny a zseles, kocsonyaszeru erzesrol, amivel teljesen egyetertek.

Update: 2-rol 4-re
Tovabbra is ugy gondolom hogy nem zsiros borre valo, de a velemenyem mar jobb rola. Borgyogyaszati kezeles miatt az arcom mar nem zsirosodik, viszont szaraz foltok jelentek meg rajta. Erre az allapotra jelenleg nagyon jo. Meg az ujravelten is gondolkodom.

Essence Bronzosító Ecset

Essence Bronzosító Ecset
2019. március 16.

Ez szuper jo. Minden tipusu portermekhez nagyon jo. Tuti veszek meg egyet (vagy lehet tobbet minden porhoz). Nem tudom hogy, a szalak vagottsaga, a tomottseg, vagy a hosszuk, de minden szuper benne. Van ennel joval dragabb ecsetem arcra, de most nem tudom mit kezdjek veleuk, ez kiutott mindent.

5 ÖSSZETEVŐ

Sodium Grapeseedate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Dolomite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott