jns.melinda

Regisztráció dátuma: 2012. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 15 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Maybelline Lip Lifter Gloss

Maybelline Lip Lifter Gloss
2021. március 22.

2 arnyalatot (moon, topaz) is vettem belole es nagyon jok, szeretem a szinuket, allagukatt, hidratalast, stb. 2 dolgot viszont nem, az aplikatort, ami nagyon nagy (biztos arra jatszanak, hogy hamarabb elfogyjon) es azt, hogy amikor hasznalom masnap a szam felso resze a v betuben fajdalmas. A kis csillamokra gyanakszom, de ki tudja.

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H
2020. január 25.

Mikor megvettem nem tudtam, milyen ertekelesek vannak rola itt. Akcios volt, passzolt a szin, hozzam szolt a marketing. Megvettem. Otthon lattam, hogy na b*sszus... Aztan kiprobaltam es megszerettem. Mostmar normal boromon nagyon szepen mutat (fenyvedos primert hasznalok ala), ujjal, ecsettel es szivaccsal eldolgozva is, viszont egy pumpanal tobbet nem szabad hasznalni, mert akkor ul bele a porusokba. Lepuderezve kicsit megkopott, de tartott egesz nap, boven volt, mint lemosni este. Ez nem az a full fedes, double wear alapozo, de hetkoznapra, egysegesitesre, lightos szebbitesre teljesen megfelel.

Paula's Choice 10% Azelaic Acid Booster

Paula's Choice 10% Azelaic Acid Booster
2020. január 7.

Nagyon jo tobbcelu szerum. Foleg pattanas utan maradt foltokra, bormegujitasra hasznalom, erre a celra bagyon bevalt.

5 ÖSSZETEVŐ

Sodium Grapeseedate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen