jns.melinda

Regisztráció dátuma: 2012. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 15 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Paula's Choice Moisture Boost Hydrating Treatment Cream

Paula's Choice Moisture Boost Hydrating Treatment Cream
2021. november 7.

Paula szemelyes kedvenc szemkreme (o ezt hasznalja szemkornyekre) borzaszto viszketo, ego, piros allergiat okozott. Szamomra nyilvan hasznalhatatlan, penzkidobas.

Paula's Choice Skin Recovery Moisturizer

Paula's Choice Skin Recovery Moisturizer
2021. október 12.

Errol a kremrol mar regen kellett volna irnom velemenyt, mert szerintem lassan ket szamjegyu az elhasznalt tubusok szama. Mindent tud, ami kell, legalabb egy extra tubus mindig van itthon. Pirossagot leviszi, kezdodo rosaceat lenyugtatja, felszini szarazsagot megszunteti. Igen, otthon nagyon draga, ha otthon laknek biztos nem vennem ennyire rendszeresen, de ahol elek ott olcsobb kicsit, igy ok.

Tarte Foundcealer Skincare Foundation

Tarte Foundcealer Skincare Foundation
2021. szeptember 5.

Jottem felpontozni. Ketelkedtem, hogy jo lesz, mert a nyari custom szettel vettem kedvezmenyesen (csak ez maradt a szinemben). A velemenyeket itt nem is lattam, ami jo, mert biztosan maskent dontottem volna es orulok, hogy nem, mert vegul nagyon megszerettem. Kenyelmes, hidratalo alapozo, mattito puderrel egesz nap tart rajtam, maszk alatt is szepen kopott. Egy pumpalassal, nedves szivaccsal szep eredmenyt kapok, igaz nincs is borhiban jelenleg (szerencsere sosem volt jobb allapotban a borom). Leggyakrabban a PC sotetkek resist fenyvedojen hasznalom, amit csak emiatt lehet ujra is veszek, mert egyutt nagyon jok. Ez az elso hidratalo alapozom es nagyon szivesen ujravennem. A csomagolasa kicsit fura, de legalabb biztosan nem torik/folyik ha utazasra viszem.

5 ÖSSZETEVŐ

Sodium Grapeseedate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen