Jojo

Regisztráció dátuma: 2021. április 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2021. április 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Sol de Janeiro Cheirosa '71 Haj- és Testpermet

Sol de Janeiro Cheirosa '71 Haj- és Testpermet
2022. január 8.

Nagyon finom, édes süti illatva van, de nem túl tolakodó. Coco Cabanaval szemben ennek szerintem kisebb a hatósugara és nem olyan tartós (ezért adok csak 4 csillagot), viszont szuperul lehet benne érezni a pirított makadámdiót és a vaníliát. Én magamon a kókuszt nem érzem, de volt már aki megdicsérte a kellemes kókuszos akkordot. Nem gejl, szóval ajánlom az édes illatok kedvelőinek :)

Sol De Janeiro Coco Cabana Body Frangrance Mist

Sol De Janeiro Coco Cabana Body Frangrance Mist
2022. január 8.

Azért adok 4 csillagot, mert kb 2 éve változtattak picit rajta és a mostani virágos beütéssel sajnos nem tudok mit kezdeni. A régi verzió tökéletes volt minden szempontból. Édes, finom kókuszos, tartós, mindenki utánamszimatolt, a kollégáim Bountynak becéztek emiatt :D
Aztán jött az újítás és belecsempészték a tropical orchid-t, amivel nem tudok mit kezdeni, mert szerintem aki édes-kókuszos illatra vágyik, annak a virágos illat nagyon tájidegen. Nekem legalábbis ez két külön kategória, nem értem miért vegyítik.

Gehwol Callus Cream Bőrpuhító Krém

Gehwol Callus Cream Bőrpuhító Krém
2021. július 28.

A pedikűrösöm ajánlása után kezdtem el használni, mert hiába járok hozzá havonta egyszer, a köztes időben is reszelnem kell a sarkaimat, mert annyira kiszárad, felcserepesedik a nyári szandálos időszakban a sarkamon a bőr, hogy harisnyát nem tudok rá felhúzni, mert kiszakad. Napi kétszer kellene kennem, de helyette csak egyszer szoktam lefekvés előtt, viszont így is érezhető a különbség. Még nem telt el az ajánlott 28 nap, de már most sincs úgy kiszárazva, nem igényel reszelést a részemről. Az illata is nagyon kellemes és hamar beszívódik, szóval szerintem barátok leszünk ezzel a krémmel :)