Jolti

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel Megnézem

Mancera Cedrat Boise

Mancera Cedrat Boise
2020. január 24.

10 csillagos az ötből!
Vettem belőle egy 5 ml-s decantot.
Ez a parfüm valami lehengerlő erővel rendelkezik. Ilyet még szinte nem is éreztem!
Maga az illat is egy felső kategóriás nyári, citrusos illat, enyhe bőrös beütéssel, de csak a legelején és hál istennek tényleg csak nagyon picit. Túlzottan nem szeretem, ha kiérződik a bőrös illat egy parfümből De itt éppen csak megemlítődik'.
Viszont a tartóssága és a szilásza az valami félelmetes!
Simán 12+órás! Bőrön! Ruhán 3 napos! És végre egy parfüm, amit órákig, sőt majdnem egész nap- érzek magamon, ha befújom vele magam!
A múltkor, mikor megjött befújtam vele a csuklómat. Azután el kellett szaladnom valahová és felkaptam egy kardigánt. Két nap múlva ugyancsak magamra kaptam ezt a kardigánt, mikor haza értem és levettem olyan ismerős illatot éreztem, de nem tudtam, hogy honnan jön. Aztán véletlenül megéreztem, hogy a csuklómról jön. A Mancera volt az. Nem volt annyira erős, mintha frissen fújtam volna fel, de simán lehetett érezni! Visszakenődött a kardigánról a csuklómra és ott volt! El voltam képedve!
" Dicsak Buksi! " Szóval ez a parfüm!
Nagyon sok parfüm megirigyelhetné ezt! ( Bárcsak a Prada-m lenne fele ennyire tartós és projektálós'! )
Meg is van a májusi parfüm projekt!

Prada L'Homme Intense EDP

Prada L'Homme Intense EDP
2020. január 17.

Pár napja használom ezt a gyöngyszemet!
Annyira finom, púderes, különleges illat! Elegáns és decens.
6 csillagos lenne, ha nem lenne ennyire vékonyka...
Az illat az fenomenális, de a szilázsa és projekciója az gyenge nagyon. Főleg úgy, hogy egy Prádáról van szó, nem egy csöves "aluljárószökevényről", amit a komaasszonyok' árulnak a nagy rakottszoknya alól:. Há' mondom, hogy eredeti, vakújjá' meg!
Emiatt sajnos max. 4 csillagot érdemel ez a fenomenális, gyönyörű illat!

Prada Amber Pour Homme

Prada Amber Pour Homme
2020. január 10.

A héten vettem, még jó, hogy tesztert és, ha egy pár fújásnál nem hiányzik több belőle, akkor vissza veszi a cég.
Vissza is küldtem nekik 3 fújás után. ( Le a kalappal a futarplaza előtt ezért! )
Ahogy előttem is írták, tényleg egy szappan illat! Egy rettentően jó minőségű és tartós illat amúgy! De egy prádától többet várnék. Rajtam szappan és borotvahab keverékére hasonlított. Az óra szíjamra is került belőle és ott másnap már inkább puderes illata volt. Ezzel még meg is lettem volna békülve, ha nem tolják ennyire túl benne a szappant. A szappan illattal sincs alapvetően bajom, ha nem csak az dominál.
A nejemnek nem szóltam semmit mikor haza ért, csak az orra alá dugtam a csuklómat és kérdeztem, hogy ez milyen?
Első reakciója: - Ez olyan "szappanszagú" ...
De 20 ezerért nem akarok "szappanszagú" lenni!