Jolti

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Yves Saint Laurent Y EDP

Yves Saint Laurent Y EDP
2020. július 12.

Eszméletlenül jó minőségű illat!
Nem tudom megmagyarázni, hogy miért érzem ezt, de valahogy olyan minőségi érzetet ad.
Picit édes, de pont nem túlzóan! A gyömbér és a bergamott nagyon kijön belőle. Persze az sem túlzóan!
Valahogy semmiből nincs benne semmi túlzóan.
Nekem amúgy olyan mintha a 212 Black nagytesója lenne! Valamiért arra emlékeztet. Mintha annak a , felturbózott gyümölcsösebb, prominens tesója lenne.
Hatósugara' és a tartóssága kiváló!
A hölgy ismerőseim imádják!

Lalique White

Lalique White
2020. június 9.

Vakon rendeltem a sok pozitív vélemény alapján.
Kár volt.
Az eleje' szúrós, mint egy süni ( a 7 éves fiam szerint olyan szaga' mint a borsnak ), A közepe az elmegy egy citrusos nyári illatnak, a vége meg mintha ott sem lenne... A közepe viszont tényleg nem rossz! Kár, hogy nem végig olyan illat. Akkor simán menne 4*, meg, ha egy kicsit többet bírna.
Kb. két-három óra az élettartama az egésznek. Mondjuk ez idő alatt legalább a projekciója az viszonylag jó.
Kár érte.
Majd felrakom ide olcsóért', hátha valaki másnak jobban bejön, vagy jobban passzol a bőre hozzá.

Prada L'Homme Prada EDT

Prada L'Homme Prada EDT
2020. május 27.

Imádom!
Lassan egy hete használom ezt a gyöngyszemet. Nagyon szeretem, de egy kicsit már bánom, hogy nem az Intense verzióját vettem.
Ahelyett vettem ezt, mert az éppen elfogyott. De az annyival nem téliesebb és intenzívebb, hogy -a kánikula,vagy a nagy meleg kivételével-, ne lehetne melegebb időben is felfújni.
Viszont ez rajtam nagyon karcsú'.
Szóval, ha te is olyan bőrű vagy, akin nem marad meg annyi ideig a parfüm, mint másokon, akkor inkább Edp-t vedd!
Maga az illat az gyönyörű, elegáns, púderes finomság!
10 *-os, de a szilázs és a tartósság miatt csak 4* érdemelne.
De mivel imádom így 5*
Ja és a nejemnek sokkal jobban tetszik az Intense...
Pedig szerintem szinte alig van különbség, tényleg csak az intenzitásban.