jozef007

Regisztráció dátuma: 2018. január 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 10.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Cartier Pasha De Parfum

Cartier Pasha De Parfum
2021. szeptember 20.

Erős szantálfa adja az illat gerincét, amin csavartak egy kicsi fenyőgyantával. Elejétől a végéig lineárisan ugyanazt nyújtja, leszáradásáig végigkíséri egy whiskey-s/konyakos/boozy aláfestés, aminek a benzoin és a tonka ad mélységet és melegséget. Rendkívül hosszantartó, nagy projekcióval rendelkező őszi-téli parfüm a nagyobb hidegekre, kizárólag érett férfiaknak.

Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme

Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme
2020. november 24.

Jöttem felpontozni a signature illatomat, mert úgy látom csak én istenítem itthon. Tökéletesen megértem azokat, akik szerint ez egy kommersz tucatillat. Megszámlálni sem tudom hány összetettebb vagy merészebb darabot szagoltam már, de ennél jobban kikevert parfümöt még nem. Kurkdjian a mestere ezeknek a "well-blended" csodáknak.
Az Amyris Homme egy tökéletesen lágyan simuló, de mégis friss hatást keltő homogén egészt alkot. A jegyek közül egy sem lóg ki, egyik sem dominál, nem kerekedik felül a többin. Minden alkalomra tökéletes tavasztól-őszig, de a tonkának köszönhetően még télen a fűtött irodában is működik.

Arról nem is beszélve, hogy több dícséretet kaptam erre a hölgyektől, mint a valaha próbált összes többi niche illatomra együttvéve.