jregi

Regisztráció dátuma: 2016. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2019. január 21.

Évek óta zselés szemhéjtust használtam, majd miután rengeteg felületen olvastam, hallottam, hogy milyen jók a filces tusok, gondoltam kipróbálom. Azt kell, hogy mondjam nem csalódtam. Szinte mindennap használom, sokáig elég, tartós, szép fekete színe van, nagyon könnyű vele dolgozni. Nagy kedvenc lett.

Balea Med Kézkrém

Balea Med Kézkrém
2016. április 26.

Hidegebb időszakban hajlamos a kezem a szárazságra, nem ez volt az első kézkrém amit kipróbáltam. A legtöbbel az volt a gondom, hogy nagyon nagyon nehezen szívódtak be, pedig figyeltem a krém zsírosságára is. Viszont ez a balea kézkrém nagyon jó. :) Nem túl zsíros, könnyen beszívódik, nagyon jó illata van és ápolja a kezem. Sajnos kiárusítás során vettem meg a dm-ben. Nem tudom, hogy kaphatók-e még a drogériákban. Kár lenne levenni a polcokról :)

Manhattan Zselés Szemhéjtus

Manhattan Zselés Szemhéjtus
2016. március 24.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a szemhéjtussal. :) Ahogy már sok előttem szóló is írta nagyon hamar megszárad és tartós. Én előtte a maybelline zselés szemhéjtusát használtam azzal csak annyi volt a gondom, hogy nem volt annyira sötét fekete ellenben a manhattan tusával. :) Csak ajánlani tudom.