Juci93

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2013. április 26.

pár hete használom, és nagyon megszerettem. az erősebb színű pattanás utáni hegeket ugyan nem fedi teljesen, de így is nagyon sokat javít a végeredményen. nekem elég fehér bőröm van, így a 010-est vettem, bár sokat gondolkoztam, hogy legyen-e inkább a 020-as, mert nem sok különbséget láttam a két árnyalat közt, de végül jó így, hogy emellett döntöttem. Nagyon könnyen tudok vele dolgozni. Csak belenyúlok egy ecsettel, és simán eldolgozom a kívánt felületen. Nem is látszik, hogy van a bőrömön valami. Egyetlen bajom van vele, de azt hiszem, ez természetes, éppen ezért nem is pontozom le. Szóval a probléma, hogy a száraz bőrfelületet még jobban kiemeli. Tehát amikor egy pattanás a "leszáradás" fázisban van, akkor azt semmi nem teszi láthatatlanná.
A fedését egyébként akkor lehet a legjobban észrevenni, amikor este lemosom a sminket. Mostanában csak ezt a korrektort használom, semmi alapozó, vagy bb krém, így amikor elérkezik az esti arctisztítás, nagyon jól látszik a különbség a vele és nélküle állapot között.
A blogomon egy képet is feltöltöttem, amin látszik a fedése. http://www.jucislife.blogspot.hu/2013/04/catrice-kremkorrektor.html#more