JucMagic

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Dreams EDP

Avon Dreams EDP
2016. október 18.

Annyira azért nem rossz ez a parfüm.. a katalógusban szaglásztam akkor, olyan kis semmilyen édeskésnek tűnt. Legjobb barátnőm használja, rajta valami eszméletlen jó, de magamon nem bírnám el.
Ez is olyan, mint a legtöbb Avonos parfüm.. édeskés-virágos közepes tartóssággal.

Bione Cosmetics Szőlős Arckrém

Bione Cosmetics Szőlős Arckrém
2016. október 10.

Már 4 hónapja használom, így ideje véleményeznem :D
Tavasz végén - nyár elején elkezdett nagyon durván hámlani az arcom valamint, nagyon kiszáradt az amúgy zsíros bőröm, így kellett egy csoda krém, mert a Cannabisos tesója nem segített. Kellemes édeskés gyümölcslé illata van (tudjátok az a fura dobozos szőlőlé illat :D), picit zsíros így nem kell túl sok belőle és ezért, inkább estére ajánlanám.
Tényleg nagyon jól tudja a dolgát, mert napi használattal (reggel és este a hámlás miatt) kb. 1 hét alatt rendbe is hozta :) Meg az is egy nagyon nagy plusz, hogy nincsen telerakva olyan kemikáliákkal, ami durván szétbarmolná a bőrkémet.
Szóval ha, most kerestek egy picit zsírosabb de mégis egy könnyedebb krémet az őszi-téli hónapokra, akkor nagyon ajánlom ezt!

És egy jó tanács, ehhez véletlenül se használjatok plusz olajat (argán, szőlőmag, stb.), mert brutál zsíros fejet kaptok másnap reggelre.

CD Boldogság Deo Roll-On

CD Boldogság Deo Roll-On
2016. augusztus 31.

Brrr.. ez valami bűn rossz. Nem bírja a meleget (20 fok alatt még nem tudtam használni), de még megérteném azt, hogy nem használ semmit, na de az hogy olyan szagom lesz tőle, az valami hihetetlen. De hogyha nem használok semmiféle izzadtsággátlót, akkor nincsen semmi szagom, szóval nem nagyon értem én ezt :/
Meg érzékeny bőrre lehet használni, aha én is elhittem.. csíp mint a nyavalya, és el kell telnie legalább egy jó 5 percnek hogy ne akarjam a falat kaparni.
Már 1 hónapja szenvedek vele, de érzékeny búcsút fogunk venni egymástól, mert ez így tarthatatlan.

1 ÖSSZETEVŐ