judd0720

Regisztráció dátuma: 2013. január 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel
2016. április 21.

Első használat után azt mondom, jó. Nem tudom, hogy egy-két hét múlva milyen lesz, ma meg voltam vele elégedve, hidratáltnak éreztem a bőrömet egész nap, nem húzódott, nem feszült, pedig szokott. Nekem picit sötétnek tűnt először, de később összesimult a bőröm színével. A fedés is elég, nem szeretem, ha maszk hatású az arcom, nem is nagyon van olyan bőrhibám, amit rejtegetni akarnék, úgyhogy megfelel. Természetes, egészséges arcszínt eredményezett, amit szerettem volna elérni.

Alverde Sejt Aktív Éjszakai Krém Kék Hibiszkusz

Alverde Sejt Aktív Éjszakai Krém Kék Hibiszkusz
2016. április 21.

Soha nem fogom megérteni, hogy miért kell egy alapvetően jó krémet elrontani az erős illattal. Egy nappali krémnél is felesleges, éppen elég illatanyaggal pakoljuk tele magunkat napközben, de egy éjszakai krémnél teljesen érthetetlen. Ettől ráadásul előjött az allergiám is, így nem tudom, meddig leszünk barátok. Az tény, hogy már az első használat után másnapra szép volt a bőröm, de fél éjszaka tüsszögtem tőle, és az orromat töröltem, ami reggelre kipirosodott. Pár napig még próbálkozom vele, majd meglátom, megszokom-e.

Lady Stella Choco Energy Energizáló Bőrfeszesítő Arckrém

Lady Stella Choco Energy Energizáló Bőrfeszesítő Arckrém
2013. február 19.

Évek óta használom, imádom, bár általában csak télen van rá szükségem. Azt vettem észre, hogy ha rendszeresen használom, akkor gyönyörű lesz tőle a bőröm, puhává és élettelivé válik, szinte ragyog. Nappalra és éjszakára egyaránt használom, általában előtte megtisztítom az arcomat a Neutrogena arctisztítójával, és a kettő együtt szinte csodákat tesz. :)