judit.petes

Regisztráció dátuma: 2013. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2015. január 28.

Meglepően jó termék, nevetséges áron. Puhítja a hajam, szép fényt ad, és hajmosás után nem áll ezer felé tőle a haj, mindezt anélkül, hogy zsírosítaná. Az illata nekem tetszik, és érezni még mosás után is, csak enyhén ugyan, de épp elég. Jól kiegészíti a balzsamot, könnyű fésülködni utána. Nekem bejött :)

The Body Shop Epres Testvaj

The Body Shop Epres Testvaj
2015. január 13.

Már nagyon régen ki szerettem volna próbálni a TBS dolgait, de a kicsit húzós áruk eddig mindig visszatartott, Decemberben barátnőm Angliában járt, és hozott nekem egy TBS-ajándékcsomagot, egy cuki jegesmaci rejtette ezt az 50 milis testvajat, meg egy szintén epres ajakápolót.
Az állaga tényleg vajas, de bőrön hamar kenhető lesz, gyorsan be is szívódik, és hát az illata... az csodás!! Olyan mintha nagynéném házi eperlekvárja lenne a bőrömön, eszméletlen tartós is: a pizsamám, ágynemű már teljesen átvette az illatát :)
A hidratáló hatása nem rossz, az én extra száraz bőrömre télen kicsit kevés. Tavasszal-nyáron jobb lenne,de addig nem tart ki :D

Guerlain La Petite Robe Noire

Guerlain La Petite Robe Noire
2015. január 1.

Dögös,szexis,kifinomult,vagány,elegáns,letisztult... ez mind egyszerre!Tegnap lettünk szerelmesek bele a párommal, presszionálom is a drágámat,hogy őt szeretném karácsonyra :) Elsőre nekem a vörös Eristoff illata ugrott be róla,páromnak egy gyerekkori köptető,de körülbelül 10 perc után szelídül,és rengeteg arcát megmutatta azóta. Párom szerint úgy két óra után a legjobb,akkor cseresznyés-áfonyás gyümölcsös,nekem most tetszik: jó fél nap után púderesen kellemes,lágyan simogató,egyszerűen mestermű! :)