Judit1213

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: -

Libero Sensitive Nedves Törlőkendők

Libero Sensitive Nedves Törlőkendők
2017. március 20.

Az egyik legjobb amit eddig használtunk! Az alapján vettem meg, hogy olvastam a popsitörlőkről tesztet. Engem csak az érdekel, hogy ne tartalmazzon káros anyagokat, mint pl. kőolajszármazékok, ami sok más többiben megtalálható :(

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém
2017. március 20.

A kórházi csomagban volt egy kis minta belőle és életmentő volt, mert a Garmastan krém amit vettem erre az alkalomra finoman szólva sz..t sem ért! Keletkezett egy vérhólyag a bimbómon amit este bekentem a krémmel és reggelre eltűnt. Nem hittem a szememnek! A szülész orvosom azt mondta hogy egy csodaszer, és igaza volt! Azóta vettem egy "nagy" tubusosat belőle és használtam már ajakápolóként, a kisfiam amikor megkarmolta az arcát és kicsi seb lett, azt is bekentem vele, másnapra nyoma sem volt! Igazi csodaszer, aranyárban mérik, de megéri megvenni! Minden kismamának csak ajánlani tudom! :)

Lansinoh Earth Friendly Baby Hidratáló Masszázsolaj

Lansinoh Earth Friendly Baby Hidratáló Masszázsolaj
2017. március 20.

A bimbóvédő krém és a melltartóbetét után úgy gondoltam hogy ez az olaj tökéletes lesz kisbabám számára, mert a steril napraforgó olaj kiszárította a kis bőrét, ráadásul nagyon dúrván! Hát, sajnos ezzel is ugyan úgy jártunk! Semmilyen olajat nem "visel" el a bőre. Viszont én szeretem, a hasamra szoktam kenni többnyire, mert eléggé száraz ott a bőr, ahogy húzódik vissza. A flakon egyáltalán nem praktikus, sőt!! Egy ilyen terméktől többet várna az ember! Össze-vissza folyik, akárhogy ügyeskedik vele az ember. Ezért nem 5*-os.