Judit16

Regisztráció dátuma: 2016. június 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

L'Oreal Telescopic Szempillaspirál

L'Oreal Telescopic Szempillaspirál
2016. június 13.

Nagyon szép, műszempilla hatású eredményt IS kaphatunk, bár túlzásokba lehet esni vele. Hosszú és sűrű pilláim vannak, egyetlen gondjuk, hogy egyenesek, de szempillagöndörítővel + ezzel a spirállal ez megoldható probléma. Én inkább csak akkor használom, ha este megyek valahová, nappalra nekem kicsit túl sok, főleg, mert az egyik legutálatosabb dolog számomra a szempillaspirál lemosása, és ez a spirál nem épp könnyen jön le. Szuper tartós, az ecsetje első blikkre furi, de könnyen használható, a szempilláink tövét is elérhetjük vele. Nem okozott csalódást.

Chanel Rouge Coco Rúzs

Chanel Rouge Coco Rúzs
2016. június 13.

Én úgy voltam vele, hogyha már Chanel, akkor legyen egy erőteljes, vörös szín. Egy rózsaszínes, középvörös van meg, ami inkább alkalmi (nálam). Kicsit megfogja az ajkakat, lemosáskor néha megszenvedek vele, de legalább nem kopik gyorsan. Csalódni nem csalódtam, bár szerintem egy L'oreal vagy akár Mac simán felvehetné vele a versenyt... viszont egy Chanel jobban mutat a sminkes asztalon. :) Legközelebb megpróbálkozom egy nude-dal.

Elite Rio Glam Girl EDT

Elite Rio Glam Girl EDT
2016. június 13.

Egy drogériás vásárláskor unatkozva próbálgattam mindenféle parfümöt. Aztán otthon csak éreztem egy nagyon kellemes illatot, nem győztem betelni vele. Mondanom sem kell, másnap rohantam is megvenni. Nagyon finom illata van, citrusos, fűszeres. Ahogy mások is írták már itt, elég vad, de nekem nagyon bejön. Tartósságát tekintve nem túl hosszantartó, de mi mást várjunk 1500 ft-ért?! Már sajnos kifogytam belőle, úgyhogy újra a vadászmezőkre lépek.. :D