Judith

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Barry M Bold Eyeliner Vegan Vízálló Szemceruza

Barry M Bold Eyeliner Vegan Vízálló Szemceruza
2014. július 4.

Már négy szín boldog tulajdonosa vagyok és ha elfogy veszem is újra mind. Nagyon tartós, a színek gyönyörűek, intenzívek. Bár engem nem zavar, de szinte minden használat után lehet faragni, annyira puha, ezért vízvonalra is tökéletes, nem sérti fel a szemet, ott is tartós. Sztem ideális hűtőben tartani, a könnyebb faragás miatt és ha esetleg a nagy melegben "törne" a hegy. Nekem Bioderma micellás vízzel könnyen lejön, de már kapható olcsóbb, más márkájú micellás víz is, szerintem az is beválik lemosáshoz.

Barry M Wink Marker Pen Eyeliner

Barry M Wink Marker Pen Eyeliner
2014. július 4.

Tartós, kicsit tömzsi a hegye, lehetne hosszabb vagy vékonyabb, így inkább vastagabb vonalat lehet ügyesebben rajzolni vele. Szerettem nagyon, de hamar kiszáradt, ezért vonok le egy pontot.

Sleek Respect I-Divine Palette

Sleek Respect I-Divine Palette
2014. július 4.

Én a natúr színek miatt vettem meg és megtetszettek a korall színek is. Bevallom már nem sűrűn használom. Leginkább a natúr színeket hasznosítom, bőrszínűek, így nem is látszódnak, de én pont ezért vettem meg. A korallos-pinkes-bordó-barna színek inkább barna bőrűeknek áll jól (enyém világos), így ezeket a színeket ritkán használom más színnel vegyítve. Egy-két szín már az első használat után összetört teljesen(???), de ez gondolom lehet szállítási baleset miatt is, ha másnál ez nem fordult elő.