JuditSz

Regisztráció dátuma: 2016. június 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés
2017. január 7.

Az én hajam is alapból nagyon sprőd, nem is göndör, nem is egyenes, amolyan szénakazal típus. Erre még rátett egy lapáttal, hogy a végét kissé szőkíttettem is, ettől még szárazabb lett. Kolléganőm mesélt erről a kezelésről, és úgy gondoltam, ha ő ennyire ódákat zeng róla, egyszer ki kell próbálnom, mi baj lehet. Szerencsére a fodrászom dolgozik ezzel a szerrel, bejelentkeztem hozzá. A kezelés nagyon sokáig tartott (majdnem 5 órán keresztül), ehhez hozzá kell tenni, hogy kb hátam közepéig érő nagyon sok hajam van. Annál a résznél, amikor beleszárítja a krémet, szünetet kellett tartanunk, mert ő könnyezett, én pedig azt hittem elájulok ( + fejfájás, torokkaparás). A szárítás második részét már úgy töltöttem, hogy a 5 zsepit szétnyitottam, egymásra borítottam őket, majd az orrom és szám előtt voltak,mint egy maszk, így már semmit nem éreztem a maró gőzből. A hatás ami utána jött.... gyönyörű lett a hajam, fényes, puha, egyenes (bár az egyenesség nálam nem volt feltétel, csak kezelhetőséget szerettem volna). A munkahelyen mindenki el volt ájulva, volt aki rámírt, hogy engem látott-e a folyosón, és hogy valami csodás a hajam. :D Ez szeptemberben volt, azóta is tart a hatása, már nem szögegyenes, néha egyet kettőt rávasalok, de még mindig nagyon kezelhető. Csak meg kell szárítani, még csak hajkefe sem kell hozzá feltétlenül, anélkül is szép lesz, fényes. Azóta hordom újra szívesen kiengedve. Ha olyan kedvem van, hogy hullámosítani szeretném, ugyanannyira maradnak a hajamban a hullámok, mint a kezelés előtt. :) Mindenkinek ajánlom, főleg azoknak akik csak a kezelhetőség miatt vállalják be, az a hatása tényleg hosszantartó, a szögegyenesség nálam pár hét volt. :)

Lush Big Hajsampon

Lush Big Hajsampon
2016. június 29.

Az illata valami isteni, nem tudom melyik összetevő teszi, de legszívesebben magammal vinném mindenhová, hogy megszagolhassan amikor csak akarom. :)
Szép nagy sódarabok vannak benne, nem kell belőle sok, nem fogy el hamar, legalábbis nálam nem, pedig sok és hosszú hajam van. Nekem puhább lett tőle a hajam, sokkal szebb, ha ezzel mosom meg.

Balea White Passion Testápoló

Balea White Passion Testápoló
2016. június 29.

Ritkán használom, ezért már régóta megvan, nem ragad, beszívódik viszonylag hamar és nagyon finom az illata.