judvid

Regisztráció dátuma: 2015. április 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04 Elektromos Fogkefe

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04 Elektromos Fogkefe
2019. december 28.

Számomra A FOGKEFE. Karácsonyra kaptam ajándékba, már nagyon régóta vágytam rá. Teljesen más élmény a fogmosás vele (utóbbi pár évben manuális fogkefét használtam, előtte pedig más fajta elektromos, forgófejű fogkefét). Pár alkalommal hozzá lehet szokni, hogy el kell hagyni azokat a bizonyos fogmosó (sikáló) mozdulatokat, amiket a manuális fogkefével végzünk, ezzel csak fogról fogra kell haladni, minimális mozgatással (YouTube-on néztem erről videókat, ott jobban elmagyarázzák, hogy 45fokban kell a fogat érintenie, hogyan kell jól használni ezt a fogkefét stb..). Sokat utánaolvastam, mik az előnyei a szónikus rezgésű tisztitásnak a forgófejessel szemben. Több tesztben videóban ezt a fogkefét emelték ki tulajdonságait tekintve, valamint fogorvosok által legjobbnak ítélt fogkefeként is. Nekem a fehér/ezüst színű változata van meg, gyönyörűen letisztult, csodaszép fogkefe. A hozzáadott pohártöltő szép, praktikus, nagyon jól kitalálták. Nem gondoltam volna, hogy valaha odaleszek ennyire egy fogkeféért, de azt javaslom ha van lehetőségetek, akárcsak fogorvosnál, próbáljátok ki, nem fogjátok megbánni.
Ma 4 napja használom, naponta 2-3 alkalommal, de már az első használat után éreztem, hogy sokkal jobban tisztít, fehérebbek a fogaim. Félévente mindig elmegyek fogorvoshoz ellenőrzése, hogy minden rendben van-e a fogaimmal, korábban még soha nem volt szükségem fogkő eltávolításra, kiváncsi leszek, hogy a Sonicare használatával mikor lehet esetleg szükségem erre.
A fogkeféről az előttem lévő hozzászóló szinte mindent leírt. Egy fogmosás 4x30mp-ig tart (bal alsó, jobb alsó, bal felső, jobb felső fogív). 30 mp-ként egy kis rezgéssel jelzi, hogy váltani kell. Én először megmosom a fogam 2 percig a Clean funkcióban, utána pedig a White vagy Polish funkcióval ismét. (Ezt általában felváltva, pl.:reggel White, este Polish).
Összességében egy nagyon szuper fogkefe. Ajánlom.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. november 15.

Arcomra és néha a kezemre is használom. Nagyon szeretem, nagyon puha, hidratált lesz tőle a bőröm, szerintem ár-érték arányban is szuper.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2019. november 15.

Már nyáron is szemezgettem vele, azonban akkor nekem (talán a meleg miatt) túl sok volt. Viszont amióta hidegebb idő van, sokkal szebb, könnyebb számomra ez az illat. Elképesztően tartós, a nap végén is megdicsérik rajtam és a ruhán is napokig megmarad. 1 maximum 2 fújás bőven elég belőle, különben nekem már túl sok. Korábban nem volt fás jegyeket tartalmazó parfümöm, inkább az édesebb, gyümölcsösebbeket preferáltam, de úgy érzem itt a feketeribizlivel nagyon jó az összhang. Nagyon karakteres, nagyon nőies illat.