juji ming

Regisztráció dátuma: 2014. január 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Isana Hair Professional Sampon Volumen Növelő

Isana Hair Professional Sampon Volumen Növelő
2015. november 17.

Nagyon kellemes az illata. És kb. ennyit tudok róla jót mondani. :) Szerintem ez a sampon nem tisztít megfelelően, Isten bizony. És a hajam olyan élettelen lett tőle, pedig e mellé is használtam a megszokott és bevált hajpakolásomat. Kipróbáltam, de biztos nem veszem többet.

Anaconda Aloe Vera Regeneráló Kézkrém

Anaconda Aloe Vera Regeneráló Kézkrém
2015. október 27.

Nem az a tipikus krém, ami egy használat után csodát tesz a száraz bőrrel. De napi többszöri, rendszeres használat mellett tök jó. Szerintem megéri, mert elég jó az ára, és egyszerre keveset kell belőle használni. Nagyon szeretem az illatát, valóban retro, de kellemes. :) Szépen beszívódik, nem marad zsíros érzet a bőrön.

L'Oreal Paris Sublime Mousse Krémhajfesték

L'Oreal Paris Sublime Mousse Krémhajfesték
2015. október 15.

A hajam természetes színe vöröses szőke, de szeretem világosítani. Nem mindegy mit használok, mert a vörös pigmentek balhézni szoktak. Tegnap kipróbáltam az 1000-es világosszőkét. A szaga tényleg botrányos, kifolyt a szemem is tőle, de a felvitele roppant egyszerű és gyors. Amikor lemostam a festéket, narancssárga lett a hajam!!! :D Majdnem elájultam. De szárítás után megnyugodtam, mert a narancsnak semmi nyoma nem volt. Nagyon szép, természetes világosszőke (nem pipisárga) és gyönyörű fényes lett a hajam. Nem sprőd, tök puha a bubim. Kíváncsi leszek hogy viselkedik néhány mosás után, egyelőre azt gondolom, hogy legközelebb is ezt választom és megelőlegezek neki egy 5-öst! :)