Julcsika

Regisztráció dátuma: 2012. március 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Marc Jacobs Decadence

Marc Jacobs Decadence
2019. augusztus 22.

Isteni vaníliás kapros illat nagyon dominál benne, lágy ,de mégis valahogy olyan karakteres fűszeres. Nem nagyon tudom mihez hasonlítani, számomra egyedi. Nem használom ugyan minden nap, de legalább egy héten 4-szer. Szép az üvege , így olyan hatást kelt mintha dísz lenne, ezért a könyvespolcon tárolom :) Tartósság szempontjából, én nem nagyon érzem délutánra, de mások azt mondják kellemes és lehet érezni. Besorolom a kedvenceim közé.

Ziaja Kecsketejes Éjszakai Krém

Ziaja Kecsketejes Éjszakai Krém
2019. augusztus 22.

Nagyon száraz az arcbőröm és nagyon húzódik. Sok drága arckrémet kipróbáltam már , ami nem igazán vált be , ellenben ezzel ami nem drága , de nagyon hatásos.Kellemes szép ragyogó puha az arcbőröm, szinte azonnal mikor felkenem. Az éjszakai krémet nappal is használom, az illata nagyon kellemes és nem tudom megunni. Az arcom gyönyörűen kisimul és szinte ragyog. Lassan elfogy az első tégelyem és máris veszem a következőt.

Lacoste Pour Femme Légére EDP

Lacoste Pour Femme Légére EDP
2017. július 13.

Isteni könnyed friss édeskés púderes illata van. Nem hasonlítható semmihez,egyedi. Nagyon szeretem, több parfümöm van ,de ebből ha elfogy mindig veszek. Imádom!