Jules

Regisztráció dátuma: 2019. február 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. február 11.
Bőrtípus: -

Megnézem

NiiZA Gel Polish

NiiZA Gel Polish
2019. július 1.

Első induló géllakk készletemet a Niiza márkától vettem, ki vagyok vele békülve, hibátlanul működik a dolog. Kivéve, hogyb a fixálásmentes Base&top nem kenhető fel alapként, mert nyilvánvalóan nem tapad. Ezt a saját káromon tanultam meg, úgyhogy aki esetleg olvassa, az vegyen egy alaplakkot pluszba az induló szetthez, a fixálásmentest meg csak fedésre használja.
És még egy: a 3-as színű lakk a leírással szemben nem tűzpiros, hanem narancsos piros. Pipacspirosnak is alig nevezhető. Nekem ez csalódás volt, klasszikus pirosat szerettem volna.

The Saem Saemmul Oil Control Cushion

The Saem Saemmul Oil Control Cushion
2019. június 23.

Az illatát imádom! Nekem luxus illatot idéz, pedig a maga kategóriájában egy kifejezetten olcsó termékről van szó. A kinézete visszafogott egyszerű&nagyszerű,ami ez szintén nagyon tetszetős számomra. A napközbeni esetlegesen szükséges fényvédő újrakenéshez hurcolom magammal, újravevős akkor lenne, ha nem dobná ki a bőröm kukacosodva. Még kísérletezek vele, ezt hogyan kerülhetném el.

Mizon Snail Recovery Gel Cream

Mizon Snail Recovery Gel Cream
2019. június 23.

Én csak este használom hidratáló krém előtt, mert nyálkás fényességet nem szeretnék az arcomon nap közben (de valószínűleg ezt csak én képzelem bele, nem akarok félrevezetni senkit). Különösebb hatását nem érzem, de a rutinba könnyen beilleszthető és annak részeként jól teljesít.