Juli87

Regisztráció dátuma: 2016. április 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Cocochoco Szulfátmentes Sampon

Cocochoco Szulfátmentes Sampon
2016. június 3.

Nagyon sok fajta hajbalzsamot és hajpakolást használtam már, de eddig ezzel a termékkel voltam a legelégedettebb. Az én hajamról tudni kell, hogy szálkás, száraz, nehezen nő, mert elseprűsödik a hajam vége és olyan mintha töredezne. Festett hajam van ezért ez is megnehezíti, hogy egészséges legyen. Mikor rátaláltam a neten erre a termékre és elolvastam mit tartalmaz, gondoltam egy próbát megér. És bevált!:) A keratin tényleg csodákat tett a hajammal!!:)))) Először a samponnal kellett hajat mosnom, attól furcsa állagú lett a hajam, mivel nem tartalmaz szulfátot, mint a többi sampon így nem károsítja a haj szerkezetét és nem mossa ki a keratint sem, mint a többi sampon, ami tartalmaz szulfátot. Majd a haj maszkot kentem fel és 5 percig hagytam hatni. Mikor lemostam a kezem szó szerint végig siklott a hajamon olyan selymes volt a hajam, mint még soha. Hajszárításkor is tapasztaltam, hogy a hajam puhább, selymesebb, fényesebb és egészségesebb lett már egy haj kezelés után is! A haj végeim is erőre kaptak! Azóta már eltelt pár hét és még mindig ezt a terméket használom, és teljes szívvel ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki nem fog csalódni!:) <3

Cocochoco Keratin Hajregeneráló Maszk

Cocochoco Keratin Hajregeneráló Maszk
2016. június 3.

Yves Rocher Kókuszos Testápoló

Yves Rocher Kókuszos Testápoló
2016. május 2.

Megőrülök az illatától!!! Igazi kókusz!!! Sokáig érzem magamon használat után. Elég száraz a bőröm, de nekem nagyon jól hidratálja a testemet. Mindenkinek szívesen ajánlom!!!! Igaz, hogy nem olcsó, de én mindig hármasával veszem úgy olcsóbb :)