Juli88

Regisztráció dátuma: 2016. március 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Johnson's Cottontouch 2 az 1-ben Babafürdető és Tusfürdő

Johnson's Cottontouch 2 az 1-ben Babafürdető és Tusfürdő
2019. június 5.

Mi is kipróbáltuk, és bátran kijelenthetem, hogy szuper! Érzékeny bőrű lánykáimnál semmilyen kiütést vagy panaszt nem okoz, pedig sok termék irritálta a bőrüket! A kiszerelés nagyon gazdaságos, sokáig elég. A pumpás fej nagyon praktikus, könnyű az adagolás. Az illata nekem nagyon tetszik, nem túl hivalkodó. Összességében ajánlom mindenkinek, korosztálytól függetlenül! :)

Magister Products Férfi Arckrém

Magister Products Férfi Arckrém
2017. június 22.

Ezt a krémet közel 1 évvel ezelőtt rendeltem meg férjem számára. Kicsit féltem, hogy végül kihasználatlanul kell kidobnom, mert a párom sosem használt semmilyen krémet vagy ápoló folyadékot és azt hittem, nehezen fogom tudni rávenni a használatára. Tévedtem! Már a krém kibontásakor megdícsérte, hogy "na, végre nem egy tolakodó illat"! Borotválkozás után használja elsősorban és érzi, hogy mennyivel jobb így, mint amikor nem használta! Szerencsére nagyon bevált, így már a sokadik tégely tartalma van fogyóban. :) Ajánljuk minden férfitársának!

Magister Products Kamillabio Intim Tisztítóhab

Magister Products Kamillabio Intim Tisztítóhab
2017. június 22.

Már régóta szerettem volna egy olyan intim mosakodót amely amellett, hogy "teszi a dolgát", nem mesterséges anyagokkal bombázza az intim területemet, hanem tiszta, a környezetben fellelhető növényi csodák erejét veti be! Nagyon örültem neki, hogy megjelent a piacon ez az egyedülálló termék. Nagy várakozásokkal próbáltam ki és a hatás még annál is szuperebb volt! Elképesztően finom hatása van miközben maximálisan érzem a tisztító, ápoló hatását! Az alkotóanyagok szuperül vannak összeválogatva, így minden nőket érintő szituációban (várandósan, női gondok kezelése alatt, menstruáció közben is) használható és a hatás nem marad el! Szívemből ajánlom minden nőtársamnak! :)