julia.tunde

Regisztráció dátuma: 2012. november 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal
2016. július 4.

Lenne egy pozitív rész és egy negatív. A pozitív, hogy tényleg nagyon jót tesz a bőrömnek, kisimítja, csökkenti a pattanásokat, stb. Hidratálóba keverve használtam naponta 1-2x kb. 3-5 cseppet, az ajánlás szerint. És itt jön a negatívum: nagyon nem fogyott. A sötét üveg miatt nem is tudtam pontosan megítélni, hogy mennyi fogy belőle. 3 hónap után kb. a felénél tartottam csak. Utána elkezdett besötétedni és a szaga is fura lett, úgyhogy ki kellett dobnom. Ha ennyire romlékony, akkor szerintem sokkal jobb lenne kisebb kiszerelésben (is) árulni, mert így nagyon nem éri meg.

Rexona Nutritive Stiftes Dezodor

Rexona Nutritive Stiftes Dezodor
2016. március 31.

Update: ez sokkal jobb, mint bármelyik másik kenős rexona deo. A többitől mindig elkezd viszketni a bőröm és alig lehet leszedni zuhanyzás közben. Ennél tényleg úgy érzem, hogy nem szárít. Viszont mostanában sehol nem látom... :( Kénytelen leszek online rendelni.

Szeretem az illatát és hatékony is. Sokáig kitart. Újra ezt fogom venni:)

Bobbi Brown Hidratáló Krémzselé

Bobbi Brown Hidratáló Krémzselé
2016. február 4.

Update: azt hiszem mégis ennél maradok. Télre nagyon szuper. Nyáron csak a szárazabb részekre kenem. Próbáltam más mattítósabb krémet, de nem vált be. Ettől természetesnek érzem a bőrömet. Olyan életteli és selymes lesz tőle :) És jó rá sminkelni is. Szóval engem megvett.

Örök harc számomra a tökéletes hidratáló megtalálása. Valahogy ezt sem érzem az igazinak, annak ellenére, hogy teljesen teszi a dolgát. Nem okoz gondot a bőrömnek, nem pattogzik ki tőle, puha lesz tőle és be is szívja. Most nyáron azért nap végére így is csillog a fejem, de ezzel nincs mit tenni és mattítást nem is ígér a krém, szóval ez nem az ő hibája. Csak valahogy nekem még ennél is lightabb krém kéne asszem... A Caudalie Moisturizing Sorbet talán egy picivel jobb volt.