Julianna777

Regisztráció dátuma: 2017. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Coach Floral EDP

Coach Floral EDP
2018. július 5.

Nemrég fogytak ki a parfümjeim, így ma indultam parfümvásárló körútra. Szerettem volna valami újat kipróbálni az Azzaro-Mademoiselle és a Women'secret Candy parfümök után, ugyanakkor maradni a virágos-gyümölcsös vonal mellett. A Coach Floral és a Versace Bright Crystal parfümök között vacilláltam, mégis az előbbi mellett döntöttem. Sokkal erőteljesebb, töményebb virágos illata van, órák múltán is érezni lehet az aromát. Kifújáskor a citrus-bazsarózsa-ananász kombináció miatt nagyon édeskésnek, már-már fullasztónak tűnhet, de fél-egy óra múlva előjön a többi illat is, ami már sokkal konszolidáltabb, mégis játékos, kedves, szeretnivaló. Én mindenképp ajánlanám mind az illata, mind a tartóssága miatt.

Dove Pro Age Krémtusfürdő

Dove Pro Age Krémtusfürdő
2017. november 9.

Anyukámnak vettem karácsonyi ajándékként, de én is kipróbáltam nemrég kíváncsiságból. Furcsa, kissé sűrűbb állaga van, mint a többi Dove tusfürdőnek, az illata nem annyira markáns, inkább műies. Nem a legjobb tusfürdő, amit valaha használtam. A bőrömön 1 hét használat után sem vettem észre semmilyen változást.

Dove Derma Spa Cashmere Comfort Testápoló És Kézkrém

Dove Derma Spa Cashmere Comfort Testápoló És Kézkrém
2017. november 9.

Sokáig használtam ezt a krémet, míg fel nem fedeztem, hogy a Dove Derma Spa Intensive krémje sokkal finomabb. üdébb illatú. Hatásukat tekintve nem vettem észre különbséget, ez is ugyanolyan jó krém száraz bőrre.