juno

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Balea Meleg Gyanta Roll-On

Balea Meleg Gyanta Roll-On
2020. június 4.

Alapvetően nem gyantázok, mert sokkal macerásabb az epilátornál, és várni is kell a szőrök több mm-es kinövésére...kozmetikus gyantázott 1-2x, meg átlag évente én is kipróbálok valamit, ennyi. Szóval technikám nem sok, viszont mindenféle verzió járt már a kezemben, van összehasonlítási alapom, és azt kell mondanom, hogy ez a termék nálam a legjobbak közé került! Pedig semmi jóra nem számítottam, az eddig próbált cukorgyanták (X-Epil, Cleopatra két terméke+pl. a házi cukorpaszta, amit úgy ajánlottak, hogy milyen szuper) mind kritikán aluliak voltak, konkrétan 2 szőrszálat nem húztak ki nekem, egy alkalom után passzoltam is őket tovább. A hideggyantacsíkok jó része szintén kuka volt, eddig szinte csak az a spatulás, extra keményre hűlő típus volt OK, de annak meg a melegítése, kezelése, lemosása elég problémás.

Ennek a felmelegítése nincs fél perc a mikróban, utána jól meg lehet fogni a tégelyt, mert nem forrósodik át. Szed le szépen szőrt, ha nem is mindent vagy nem mindent elsőre, de egyáltalán, legalább szed egy jól látható mennyiséget, vakok között nekem a félszemű a király ;) A vízoldékonyság szuper, pillanatok alatt lemosható a terület, sőt, a mellékelt lehúzócsíkok is moshatóak és sokszor felhasználhatóak, semmi nem ragad, ez a legjobb.

Hozzá kell tenni, hogy én is valószínűleg már a megújult formáját vásároltam meg múlt héten, ez az, amiben már van olyan hőindikátor-spatula is. Elnézve a régebbi hozzászólásokat, valószínűleg jelentős javításon esett át a termék.

Balea Med 5% Urea 2In1 Dusche + Shampoo

Balea Med 5% Urea 2In1 Dusche + Shampoo
2020. március 24.

Semmi extra...hajon, bőrön is kipróbáltam, se rosszabb, se jobb. Cserébe drágább a sima Balea tusfürdőknél, és az illata is semmilyen...nem fogom újravenni.

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2020. március 24.

Nem rossz! Tényleg hamar puha lesz tőle a bőr, egyetlen kenés után érezhető a különbség. Viszont érzésre hagy egy réteget maga után, vastagabban kenve nagyon sodrozódik is, főleg kézre használom, ott nappalra sok. Esti kenés nem túl vastagon, rá pamutkesztyű, úgy már OK!