juno

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 4.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Ombia Eye Care Gel Day

Ombia Eye Care Gel Day
2022. június 7.

Kevés termékkel szokott panaszom lenni, de ez nem jött be. Az állaga, kenhetősége, az érzet, amit hagy maga után, teljesen OK....de hagy maga után egy kis felszíni ragacsosabb-merevebb réteget, és ez valahogy nem jól húzza össze a bőrt, konkrétan egy-egy nagyobb ráncot alakít ki legtöbbször a szemem alatt! Szóval pont az ellenkezője történik, mint amit várnék, lemosással persze azonnal eltűnik a gyűrődés, de emiatt pont nappalra, utcára egyáltalán nem tudom használni.

Catrice Quick Dry Fedőlakk

Catrice Quick Dry Fedőlakk
2022. június 7.

Ez bizony tényleg működik! :) 40 mp alatt tényleg megszárad annyira, hogy már egy erősebb érintésre se kenődjön el és nyomódjon be egyáltalán, más fedőlakkokkal 5-10 perc száradás után is voltak ilyen gondjaim. Az alatta levő színes lakkot valóban fel tudja kicsit szedni, ha egy területen többször ill. lassan megy át az ember, de gyors, egyszeri kenés esetén minden OK.

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték
2022. február 15.

Sötétbarna, közel fekete hajam van, aminek a színén nem akartam változtatni, csak a felbukkanó ősz hajszálakat szerettem volna eltűntetni - na, sajnos pont erre szinte semmit nem ért :) Illetve valamennyit talán befogott, mert első ránézésre nem látszik ősz szál a hajamban, de ha beletúrok, akkor ugyanúgy ott vannak a kis pár centis fehér kezdemények, még csak nem is lettek pl. világosbarnák a festéktől. A hajam többi részén működött a festék, mert most tényleg teljesen fekete (a 200-as árnyalatot vettem), ha rásüt a nap, akkor sincs benne barna csillogás.
Pozitívum, hogy könnyen felvihető, nem csöpög, nincs maró szaga. A hajamat kicsit szárította.