JustGlitter

Regisztráció dátuma: 2018. október 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. október 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bvlgari Omnia Paraiba

Bvlgari Omnia Paraiba
2019. december 8.

Nagyon kellemes, de visszafogott illata van. Virágos, friss, nekem személy szerint a frissen mosott ruha illata jut róla eszembe. Van egy kis gyöngyvirágos bázisa, és számomra megfejthetetlen kategóriájú gyümölcsös fejillat, ami kicsit édeskés, kicsit púderes, de nagyon kellemes.
Mennyiségtől függően nyilván tartós bőrön, ruhán meg nagyon-nagyon tartós, úgyhogy óvatosan kell magadra fújni, kisebb mennyiségben.
Én személy szerint nem tartanám nyári, citrusos parfümnek így magában, de tény, hogy frissítő, elegáns illat.

MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - Iconic Division

MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - Iconic Division
2019. december 8.

Elég kettős érzelmeim vannak ezzel a palettával kacsolatban. Egyrészt nagyon olcsó, jól kombinálható, mondhatni izgalmas színekkel, másrészt bizonyos színek használhatatlanok. Például rögtön az első, gyöngyhatású rózsaszínt kizárólag benedvesített ecsettel tudtam felvinni, minden máson minimális mennyiséget vett fel at ecset.
A matt színek megállják a helyüket, semmi extra, de nem is tapasztaltam problémát. Inkább a mentálos, csillogós színekkel nem vagyok megelégedve.
Összeségében viszont ajánlom, ennyi pénzért ha az ember négy-öt használható alapszínt talál, egészen biztosan megéri, és hogy nézem a többi értékelést, vannak kifejezetten pozitívak, ezek alapján ki kell próbálni, ha esetleg valaki szemezne vele, megbánni biztosan nem fogja.

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal
2018. november 1.

Közepesen száraz kezekre szerintem a lehető legjobb választás! Télen, vagy nagyon hidegben, amikor amúgy is száraz a kezem, nekem kevés, de úgy általánosságban tökéletes.
Az illatát nagyon szeretem, sokáig érzem még a bőrömön, és imádom szagolgatni :D.