Justic

Regisztráció dátuma: 2016. október 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2018. április 4.

A 01-es árnyalatú van meg, ami a nude árnyalatokon belül a rózsaszínes ágat képviseli. Könnyű felvinni, nagyon jó illata van, kb. 1 perc után szárad mattra. Kifejezetten tartós, csak sajnos szárít egy picit. Az ára többszörösét is megéri szerintem. Sajnálom, hogy csak három árnyalatot lehet belőle kapni :/ Ezt az árnyalatot elég nehéz beszerezni, ezért az a javaslatom, hogy ne bevásárlóközpontban lévő drogériákban, hanem kevésbé forgalmas "különálló" drogériákban keressétek.
(Majdnem 2 éves)UPDATE: Amikor kezdő voltam a matt rúzsok terén, még elment. A picit szárít helyett, ma már azt mondom, hogy nagyon-nagyon szárít és borzasztóan ragad. DE: tini sminknek, pár 100 Ft-ért még bőven elmegy.

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2018. április 4.

A színtelen verziót vettem meg, mert nem vagyok a színezett ajakápolók híve. Nagyon elégedett vagyok a termékkel, kenterbe veri a labellot. Sőt igazából azért is vettem meg a baby lipset, mert a labellonak már semmilyen hatását nem érzékeltem.
Esténként felkenem, és reggelre tökéletesen hidratált az ajkam. A másnap felkent rúzs szárító hatását jóval később és kevésbé érzem, mint a baby lips használata nélkül.
Ha nincs kedvem a rúzshoz, van hogy csak magában használom. Szeretem, mert ekkor nem egy magasfényű szájfény benyomását kelti.
Nagyon-nagyon minimális illata van, amit felkenve nem is érzek. Pici negatívum: ez a "neon/retro" csomagolása nem az én stílusom...

Betty Barclay Precious Moments

Betty Barclay Precious Moments
2017. május 12.

Nagyon jó illata van. Nem vagyok egy nagy parfüm szakértő, de szerintem, inkább virágos-gyümölcsös illat, mintsem virágos. Fiatalos, friss. Sajnálom, hogy csak 20 ml... A tartóssága nem túl jó, de akkor is megadom az 5 *-ot, mert azért nem egy chanel áráért dobálják. Szóval 6000 Ft-ért ne várjon többet az ember.