jutkata

Regisztráció dátuma: 2021. január 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2021. január 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: >54

Natics C20 C-Vitamin Szérum Peptidekkel

Natics C20 C-Vitamin Szérum Peptidekkel
2021. április 3.

Őszintén szólva, gondoltam na megint egy túlhájpolt termék, így nem is ezzel kezdtem a márka használatát. Utána szép lassan bebizonyosodott, hogy valóban tudnak valamit ezek a termékek. A C20 egyértelműen hozza amit igért nekem és amire számítottam. Pár nap alatt szebb lett a bőröm színe, olvastam már, hogy mintha egy fátyol jött volna le róla a szérum használtával, tudjátok, mint régi mosóporos reklámokban, hogy nem vízkövesedik be a ruha. Nade itt ezt tapasztaltam. Nem a színem lett barnább, hanem egyszerűen jobb színe lett az arcomnak, és ez még csak az első pozitív hatása volt. Pár hét alatt valódi változásnak letten tanuja, a ráncok halványodni kezdtek. Immáron 3 hónap használat után egyértelmű a változás, kevesebb és kisebbek a ráncok. Nem tűntetett el mindent, ez nem is kérdés, Tehát nem vasalták ki az arcbőrömet, de mondjuk mínusz 50 százalék. Brutális. A LA NUIT szérummal használom együtt, szerintem kiegészítik egymás hatását. Vékonyan kenem, szinte minden nap éri a bőrömet. Nem fogunk megválni egymástól jó sokáig, az is biztos!

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2021. január 23.

Igen! Korom ellenére rajongok a rózsaszín és pink dekorkozmetikumokért dehát csaj vagyok na! :-D Nagyon szépen fed, nem igazán kopik szélsebesen és kiállja a csóktesztet is. Csodaszép a színe és amit mindenképpen el kell mondanom róla, hogy ajakápolót nem kell használnom este, ha leszedem. Szépen ápolja az ajkaimat is. Szeretem.

Natics Eau Micellaire Málna Micellás Arcvíz

Natics Eau Micellaire Málna Micellás Arcvíz
2021. január 23.

Hát húha, mit is mondhatnék? Illatmámor, pink és istenien jól tisztítja és nyugtatja az amúgy érzékeny arcbőrömet. Több micellás vizet használtam egyszerre, de ő fogyott el a leggyorsabban, mert a hasonló illatú kedvenc arckrémemmel együtt használom. Vízálló sminket nem próbáltam vele, de reggel és este szépen látom, hogy teszi a dolgát, mert amiket lehoz a vattapamaccsal azt egy egyszerű oblítéssel nem szedem le az arcbőrömről. Ez is újravevős.