K.Hedi

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj
2018. július 1.

Pár napja használom a már meglévő striáimra és megelőzèsre, nagyon tetszik az illata és nekem könnyen beszívódik, jól hidratál. Hogy lesznek-e további csíkjaim és mennyi a terhesség után, később kiderül. De egyelőre tetszik :)

Manna Mattító, Tápláló Pakolás Zsíros Bőrre Kék Agyaggal

Manna Mattító, Tápláló Pakolás Zsíros Bőrre Kék Agyaggal
2016. augusztus 30.

Nemrég megvettem a második tégellyel ezt a pakolást, nekem nagyon bevált a zsíros, mitesszeres bőrömre. Persze csodát nem tesz, de a használata után sokkal tisztább a bőröm, és 1-2 napig kevésbé zsíros. Az egyetlen, amit nem szeretek benne, hogy nehéz eltalálni, mennyit keverjek el vízzel. Van, hogy túl sűrű lesz, van, hogy túl híg. De összességében mindenképpen tudom ajánlani azoknak, akik hasonló bőrproblèmákkal küzdenek, mint én.

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2016. augusztus 30.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a terméket. Már több, mint egy éve használom, és nagyon szeretem. Minden nap előkerül, ennek ellenére alig fogyott belőle, jó sokáig elég lesz. Nagyon szép, természetes eredményt lehet vele elérni, bár néha én rásegítek ceruzával is, mikor mondjuk az egyik szemöldököm kicsit rövidebb, mint a másik. Vettem anyukámnak is, ő is szereti. 5 csillag :)