k.smile.in.your.sleep

Regisztráció dátuma: 2014. október 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo
2016. november 7.

Eddigi legjobb izzadásgátlóm! Nagyon izzadós vagyok, főleg ha dolgozom és kicsit izgulok már ott volt a folt a pólómon minden egyes nap, de hála ennek eltűnt! Egy csepp izzadtság sincs már a hónaljamon. Eddig általában természetes(ebb) deokat választottam és most kicsit szívrohamot is kaptam ezután az összetevők után, de ezért sajnos nem cserélem le. Elég ijesztő számomra ez a sok pirossal értékelt összetevő. :( ha ezt nem venném figyelembe 5* lenne, de így sajnos csak 4.

Avon Wide Awake Szempillaspirál

Avon Wide Awake Szempillaspirál
2016. november 7.

Nem vártam tőle sokat, nem is tudom miért rendeltem meg, de nagyon pozitívan csalódtam! Utálom amikor összáll a pillám, de ez nagyon szépen különválasztja, dúsít és hosszabbít is. Hétköznapra tökéletes.

Avon Clearskin Professional 2 Tisztító És Tonizáló Lapocskák

Avon Clearskin Professional 2 Tisztító És Tonizáló Lapocskák
2016. február 23.

Évekkel ezelőtt már használtam, azt hiszem akkor még nem 'professional' volt a neve ennek a családnak, de szerintem ugyan az a termék... akkor használt minimálisan, viszont akkor még a pattanásaim betudhatóak voltak a tini koromnak, ma már nem.
ma használtam először, nem sokat tudok mondani, kicsit csíp, de csak pár másodpercig és egyébként is nagy az ingerküszöböm, nem is foglalkoztam vele. a bőröm fényes, csillogós utána, de este használom, így nem érdekes, reggel megy rá a sok cucc, az majd elfedi. remélem segít a pattanásokon, mert már az összes terméket kipróbáltam, eredmény nélkül! nem is számítok semmire, de szeretnék pozitívan csalódni. :) még jövök az update-tel.