k.zsofi87

Regisztráció dátuma: 2013. március 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó
2013. november 15.

Véééégre!!! Végre egy alapozó ami nem rózsaszínen virít az arcomon természetes fényben, hanem tökéletesen passzol a sárgás bőrtónusomhoz! Tegnap vettem, alig vártam hogy reggel feltegyem :D A fedése közepes, hétköznapra ennél több nem kell, a pattikra/szem alá úgyis teszek korrektort. A bőrszínt szépen kiegyenlíti, púdert teszek fölé. Nap végéig nem bírta ki egy kis átfényesedés nélkül (tűrhető volt), de ezt megbocsájtom neki, mert egyébként hétköznapra tökéletes!

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2013. november 15.

Eddigi legjobb alapozóm, először kicsit befürödtem a színválasztással, mert a 45 Warm almond nagyon-nagyon világos volt, de azt is elhasználom úgy, hogy összekeverem egy sötétebb régi alapozómmal. Az 55 Beige a téli színemhez viszont pont jó, kár, hogy nem nagyobb a színválaszték :( Ettől függetlenül jár az 5 *, nyáron amikor barnább vagyok úgyis csak BB krémet használok.

update: Levonok egy csillagot, de csak azért mert a színválaszték nekem nem megfelelő...a sárgás bőrtónusomtól nagyon elüt. Amúgy jó lenne, az állagával/fedésével/tartósságával/mattító hatásával semmi gondom továbbra sem.

Artdeco Szemhéjalapozó

Artdeco Szemhéjalapozó
2013. április 1.

Az őszi Glamour napokon vettem meg 20%-al olcsóbban, így is borsosnak tartottam az árát, de megéri, mert nagyon sokáig elég (kb. a felét használtam el eddig, szinte minden nap sminkelek), és a szemsminket bombabiztossá teszi egész napra, még este is ugyanolyan szokott lenni mint reggel amikor föltettem! :) Biztosan újra fogom vásárolni!