kacsulinko

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Aura Absolute Matte Lip Folyékony Rúzs

Aura Absolute Matte Lip Folyékony Rúzs
2016. november 22.

Imádom! Eddig 5 színben rendeltem és éppen úton van még 2. Mindegyik árnyalatról elmondható ugyanaz: pigmentáltak, hosszan tartanak, és ami a legnagyobb pozitívum, hogy nem ragadnak, de nem is szárítanak, így szinte nem is érzem, hogy az ajkaimon van valami. Ami szintén meglepett, hogy folyékony rúzs létére jól lehet rétegezni, ha esetleg evésnél megkopna, nem kell lemosni az egészet és kezdeni elölről a hadműveletet, hanem csak simán feldobunk egy plusz réteget. Egyetlen negatívum - ami hozzáteszem nem a termék hibája, ezért nem is vonok le miatta pontot - a körülményes beszerzése, naponta csekkolni kell a készletet, hátha feltöltötték. Ha behoznának néhány barnásabb, ősziesebb színt, tuti elcsábulnék (újra).

Gliss Kur Total Repair Intenzív Regeneráló Hajpakolás

Gliss Kur Total Repair Intenzív Regeneráló Hajpakolás
2016. július 18.

Nagyon örülök, hogy elolvastam az itteni pozitív véleményeket és ezek alapján megvettem ezt a hajpakolást. Lapockáig érő, zsírosabb tövű, száraz, töredezett végű hajam van, aminek a vége természetesen még ki is van világosítva. Kipróbáltam már mindent (többek között -ezt kivéve- szinte az összes gliss kur pakolást). Azt hittem, hogy ezen már semmi sem segít, kezdtem is beletörődni... DE! Ez a hajpakolás csodát tett. Puha, fényes lett a hajam, a száraz végeim ápoltak és szépek lettek. Az illata is finom és sokáig tart (pedig ez sosem szokott érdekelni hajpakolások esetében). Megtaláltam az igazit :)

Rimmel Only One Rúzs

Rimmel Only One Rúzs
2016. július 4.

A 600-as peachy-beachy árnyalatot vettem meg, mint itt sokan mások. A színe gyönyörű, igazi nyárias élénk szín. Tény, hogy csúszkálósabb, krémesebb, de én a kánikulában nem is igazán tudom elviselni az extra matt, 20 órán át fennmaradó rúzsokat. A pigmentáltsága nagyon jó és a kicsit mászkálós állagához képest tartós is. Új nyári kedvenc :)