kaira

Regisztráció dátuma: 2015. április 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Pupa I'm Matt Ajakrúzs

Pupa I'm Matt Ajakrúzs
2018. november 22.

Teljesen véletlen találtam erre a rúzsra. Le volt értékelve,gondoltam kipróbálom. Jól tettem.
Azóta már 4 árnyalat is van ebből a matt rúzsból.
Nagyon sok Mac rúzsom van de komolyan mondom lehet,hogy jobban meg vagyok ezzel elégedve mint a Mac-el.
Nagyon könnyű a viselése,nem szárít,nagyon komolyan bírja akár a zsíros ételt is,szépen kopik.
Gondolkozom még újabbak beszerzésében.

MAC Powder Kiss Rúzs

MAC Powder Kiss Rúzs
2018. november 4.

Nagyon vartam hogy kiprobalhassam,foleg mert elottem a hozzaszolasokban nagyon dicsertek
Nagyot csalodtam benne. 4 szint is kiprobaltam,bar ami miatt nem tetszett semmi koze a szineknek. Hiaba vittem fel tobbszor,nem igazan fedi le teljesen az ajkakat,plusz ugy nez ki mintha csokoloztam volna valakivel es elmaszatolta volna....csalodas

NYX Full Throttle Ajakrúzs

NYX Full Throttle Ajakrúzs
2017. december 16.

Elso Nyx-es termekem ez a ruzs volt. Az elado lany viselte,nagyon megtetszett,gondoltam kiprobalom mert barati aron van.
Tokeletes! Nagyon konnyen felkenheto,nem is kell korrigalnom ceruzaval es gyorsan megszarad.
Erdekes hogy a matt ruzsok mindenkit szaritanak,nalam ellenkezokeg mukodik,abszolut nem szarit.
Mas Nyx-es ruzsok is remelem ennyire jok.
Nalam ez a ruzs 5*!

Update: ceges bulin volt alkalmam hosszabb ideig viselnem....szornyuu,darabokban pereg le. Oriasi csalodas.