Kaldi

Regisztráció dátuma: 2018. december 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

e.l.f. Lock On Liner and Brow Cream

e.l.f. Lock On Liner and Brow Cream
2018. december 19.

Mindennap használom, és imádom :) Még gyakori használat mellett is lassan fogy, ecsettel könnyedén felvihető, egész nap a helyén marad, pedig nem használok utána semmilyen fixálót. Hogyha egyszer elfogy, lehet, hogy kipróbálom a világosabb árnyalatot is, de viszonylag egyszerűen lehet játszani az erősségével attól függően, hogy világosabb vagy sötétebb hatást szeretnénk.

e.l.f. Studio Pirosító Paletta

e.l.f. Studio Pirosító Paletta
2018. december 19.

Nagyon szeretem, gyakran használom, és eddig nem látszik, hogy fogyott volna belőle :) Általában több színt kombinálok, néha a szemhéjamra is ezt használom, és nagyon szép színeket lehet elérni vele. Egy kicsit azért kopik nap végére, de nálam ez lehet, hogy még előny is, mert hajlamos vagyok túlzásba vinni a használatát :)

e.l.f. Studio Baked Highlighter

e.l.f. Studio Baked Highlighter
2018. december 19.

Kicsit furcsa highlighter. Hallottam róla, hogy érdemes lekaparni a felső réteget, úgyhogy ez volt az első lépés nálam is, de valahogy így sem az igazi. Olyan mintha semmi sem kerülne az ecsetre, az arcomra mégis felmegy egy csomó csillám, de mégsem úgy néz ki, ahogy szeretném, ezek a csillogó szemcsék is elmásznak a nap végére. Szerintem nem volt rossz ötlet kipróbálni, de azért legközelebb valami mással próbálkozom.