Kalina

Regisztráció dátuma: 2014. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Annemarie Börlind Anti-Aging Make-Up Alapozó

Annemarie Börlind Anti-Aging Make-Up Alapozó
2015. április 17.

Az eddigi legjobb alapozó amit használtam. Külön dicséret az összetevők miatt. Bár jó alaposan aláhidratálok és teszek alá fényvédőt (Even Better Dark Spot Defense SPF45 Clinque) de ez az alapozó tökéletes. Az extra vízhiányos bőrömet szépen hidratálja és nap végére sem szárad ki, nem kelt cserzett hatást. Szép, természetes és jó, tartós fedése van, könnyen eldolgozható a korábbi Börlind alapozókhoz képest klasszisokkal jobb. Ár érték arányban is kiváló. Plusz pont a finom illatért. Negatív észrevétel csak annyi, hogy feltüntethetnék a csomagoláson a fizikai fényvédő erősségét, mert az összetevők alapján tartalmaz, de nem tudni mennyit.

Annemarie Börlind AquaNature 24 Órás Krém Sörbet

Annemarie Börlind AquaNature 24 Órás Krém Sörbet
2015. április 17.

Mintegy egy hónapja használom és összességébe nem mondhatok rá rosszat, sőt alapvetően azt nyújtja amit ígér. Argánolaj fölé és Börlind Q10 krém alá használom, este elhagyom a Börlind Q10 krémet, csak ezt használom egy pici argán olaj fölé és reggelre szép, hidratált bőrrel ébredek. Nagyon vízhiányos a bőröm, ezért gondoltam kipróbálni ezt a terméket és eddig elégedett vagyok vele, bár nappalra önmagában kevés lenne. Nem okoz pattanásokat, sem mitesszereket. Kicsit lehetne barátibb az ára, mert gyorsabban fogy mint a Börlind nappali krémek úgy általában és önmagában kevés nappalra. Viszont megadom a öt csillagot, mivel a csomagolás plusz pontot ér, higénikus és jól adagolható.

Clinique Even Better Dark Spot Defense SPF45

Clinique Even Better Dark Spot Defense SPF45
2015. április 17.

Tökéletes termék! Jól kenhető és biztos védelmet nyújt. Legnagyobb örömömre kompatibilis a Börlind anti-aging alapozóval.
Mindenkinek csak ajánlani tudom! Kényelmes, észrevétlen és tartósítja a rákent alapozót.