kallaikitti203

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

PomPom Csoki-Narancs Ajakápoló

PomPom Csoki-Narancs Ajakápoló
2017. május 7.

Imádom! A legtöbb ajakápolót csak kenem, kenem és kenem és a végén beleesek egy ördögi körbe, hogy már nem hidratál, de muszáj kennem, mert akkor még szárazabb a szám, mint alapból. De ez az ajakápoló maga a megváltóm. Amikor megrendeltem, akkor nem fűztem hozzá sok reményeket az első használatnál. Nagyon keménynek tűnt és mintha kissé darabosnak éreztem volna és nem olyan érzés volt felvinni, mint a legtöbb drogériás ajakápolót. De ahogy felvittem a "hő" hatására megolvadt és rendesen 'rásimult" a számra és szuper volt. És azóta is imádom. Mélyen hidratál és garantáltan megszűnteti a cserepes ajkakat. Nem kell óránként kenni és nem érezem úgy, hogy muszáj kennem, mert különben full cserepes a szám. Alapdarabnak nyilvánítanám, imádom!

Lush Brazened Honey Friss Arcpakolás

Lush Brazened Honey Friss Arcpakolás
2017. március 26.

Nagyon szeretem a Lush arcmaszkjait, köztük ezt is. Az illatát nagyon szeretem, valamint a hatását is, mert a bőröm tartósan puha és finom tapintású lesz tőle. Viszont azért kap csak négy csillagot, mert borzalmasan nehezen kenhető fel. Egyszerűen lepotyog, pedig az állagával nincsen szerintem semmi baj. Lehet, hogy ez csak nekem probléma, de mintha nekem nem tapadna rendesen a bőrömhöz, ezért kicsit nehézkes a felvitel.

MakeUp Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette Flawless

MakeUp Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette Flawless
2016. december 25.

Összességében nagyon szeretem ezt a szemhéjpúder palettát. Kb féláron jutottam hozzá és borzasztóan örültem neki. Öt csillagot kaphatna, ha a világos színeket jobban ki lehetne használni. Nagyon sokat kell belőlük pakolgatni, hogy szépen mutasson. A tartóssággal sincsen probléma egy jó primerrel egészen sokáig kitart.