kaméliáshölgy

Regisztráció dátuma: 2015. január 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Fructis Color Resist Hajerősítő Sampon (régi)

Garnier Fructis Color Resist Hajerősítő Sampon (régi)
2016. augusztus 18.

Kb. két hete használom, csak úgy véletlenül levettem a polcról, mert az elséve korpásította a fejbőröm és másikat kerestem. Az elséve volt a favoritom a korpásodást leszámítva, és ez tök ugyanolyan, ugyanúgy 3. napig tart ki a hajam, a sampon jól tisztít, finom illata van. Én alapból használok balzsamot és kondicionálót, nem vettem észre a gubancolódást. Kicsit folyós és több kell belőle. mint az elséve-ből, ezért rákenem a hajamra és engedek rá egy kis vizet, így már jól habzik, és elég egyszer megmosni. Összességében elégedett vagyok vele, ezért az árért nekem teljesen megéri, jól teljesít:)

Bioderma Sébium Global

Bioderma Sébium Global
2016. augusztus 18.

UPDATE: Kb. egy éve használom és ezalatt semmi mással nem kentem az arcom. Valóban könnyebb melegben használni:) Anno olyan krémet kerestem, ami mellett nem jönnek ki a pattanásaim, és (ha nem eszem túl sok cukrot) be is válik. Notóriusan betartom arctisztítás reggel-este szabályát, nem használok nyáron alapozót és igyekszem egészségesen táplálkozni, így az életmód kiegészítette a krém hatását és alig voltak pattanásaim. Ha voltak, azokba finoman bemasszíroztam egy kicsivel többet és másnapra vagy pár nap múlva el is múltak. Azonban nem csodaszérum, nem lesz tőle ragyogóbb az arc, és télen kicsit több kell belőle, míg nyáron hamar zsírosodik a bőr. De legalább azt el lehet fedni púderrel, míg a pattanással nem lehet mit csinálni igazán. Szóval nekem megéri:)

Így két hónapos használat után annyit mondhatok, hogy ezt a krémet nem télen, hanem nyáron kell használni. A kommenteket olvasva szintén ez jött le, ugyanis hiába jó a zsíros bőrre, kicsit szárít... Kétszer is be kell kenni, mielőtt rásminkelnék télen, és így is akadnak szárazabb részek, pedig a bőröm zsíros(ba hajló, olykor kombinált). Az illata nekem tetszik, az állaga is jó, csak ez szárítás... Szóval majd tavasszal biztos jól fog már jönni:)

Uriage Micellás Arclemosó Termálvízzel Zsíros és Kombinált Bőrre

Uriage Micellás Arclemosó Termálvízzel Zsíros és Kombinált Bőrre
2016. augusztus 18.

UPDATE: Már lassan egy éve használom, ezalatt kiismertük egymást eléggé:) Minél tovább hagyom az átitatott vattakorongot az adott arcrészen, annál jobban leszedi a sminket. Van, hogy csak egy vattakorong két oldalát használom fel. Meg vagyok vele elégedve, jól leszed mindent. Noha több helyen találkoztam azzal, hogy használata után rögtön krémeznek, én azért nem bízom ebben és le szoktam öblíteni vízzel, utána jön a krém. A zsíros bőröm szereti, az erre való Bioderma krémmel együtt öt-hat óra múlva lesz csak zsíros újra.

4-5 hónapja használom, este és olykor reggel ezzel szedem le a sminkem vagy frissítem fel az arcom. Zsíros és olykor pattanásos a bőröm, ezért vettem. Nekem nem irritál, 20 mp-ig az átitatott vattakorongot rajta hagyom a szememen, utána lesimogatom a sminkem, és csak ha erősen dörzsölöm, vörösödik be a bőröm. 2-3 vattakorong kell, míg jól leszedi a dolgokat (kivéve a vízálló spirált és a vízálló szemhéjtust), csak icipicit mintha szárítana, de ezen a hidratálóval szoktam azonnal segíteni, szóval nem gond. Szeretem az illatát, a csomagolását, csak néha kicsit sok jön egyszerre a flakonból.