Kamerion

Regisztráció dátuma: 2015. március 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cien Professional Keratin Repair Balzsam

Cien Professional Keratin Repair Balzsam
2020. május 18.

Nekem már az új csomagolásban van meg. Kényszerből vettem tavaly nyár végén, mert elfogyott a hajbalzsamom egy fesztiválon, és anélkül a vizes hajamat nem tudom kibogozni.
Először nem igazán rajongtam érte a szilikontartalma és az illata miatt. Erős, oldschool kozmetikumszaga van, ami meg is marad egy kicsit a hajamban, de érdekes módon szárazon már nem zavar. A vékony szálú, töredezésre hajlamos hajam szereti, a fejbőröm bírja. Akkor sincs baj, ha szilikonmentes hajápolókra váltok erről, nem érzem úgy, hogy sprődebb lenne a hajam. (Úgy tűnik, nem halmozódik fel a balzsamtól a hajamon a szilikon, pedig ettől féltem.)
Olyan samponnal érdemes használni, ami nem puhítja-ápolja a hajat annyira, mert a kettő együtt sok lehet. Többször is újravettem.

Yodeyma Insinué

Yodeyma Insinué
2020. május 18.

Erős ánizslikőrös indítás után megszelídül, fűszeres, komoly, elegáns illat lesz belőle '90-es évek beütéssel. Számomra inkább állásinterjús-vizsgás, családi eseményes hangulata van, nagyon messze áll a revütáncos öltözőjének illatától. Egyáltalán nem érzem szexisnek vagy csábítónak.
Egy idő után olyanná válik a bőrömön, mintha egy kicsit régimódi, fűszeres luxusszappannal mosakodtam volna. Olyan másfél órát teszteltem, az ánizs végig érezhető volt.
Alapvetően nem rossz illat, de inkább a késő negyvenes, ötvenes, elegáns hölgyeken tudom elképzelni, de ott sem egy romantikus vacsorán, ahhoz túl illedelmes. Az értékelés az illatnak szól, maga a termék szerintem jó minőségű.
A Classique-ot soha nem próbáltam a bőrömön, csak papírcsíkon, így összehasonlítani nem tudom a kettőt.

Yodeyma Dauro For Her EDP

Yodeyma Dauro For Her EDP
2020. május 18.

Citromosan indít, mint egy könnyű nyári parfüm. Aztán szexis kasmírpulcsiillat lesz belőle, bolyhos-karcos vanília. Édes, puha, kicsit száraz, nem az az ehető fajta. Rajtam remekül működik, randira, de hétköznapra is tökéletes.
Az eredetitől mindenképpen eltér az indítása, a Code emlékeim szerint narancsos. Viszont rajtam a narancs után el is hal rögtön, úgyhogy a Dauro nyert.