kangamama0.0

Regisztráció dátuma: 2013. április 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél
2013. április 1.

Már két tubust elhasználtam belőle, szóval valamit tud! :) Nyáron azért szeretem, mert a nagyszítta bőrre hűsítő és tök jó vízpótló - köszönhetően az urea-nak panthenolnak-, után akár nappali krém sem kell. Télen pedig üdítően hat, nem annyira zsírosít és tömíti el a pórusokat, mint a téli krémek; bár nem is mindig elég a száraz, hámló bőrre. Fölé kell a hidratáló krém. Én tulajdonképpen hidratáló alá használtam, nagyon szerettem benne a kék, kis pöttyöket :)

Astor Volume Diva Szempillaspirál

Astor Volume Diva Szempillaspirál
2013. április 1.

A szempillaspirál, amihez mindig visszatérek! Próbálkozom másokkal néha, de nekem ez jött be a legjobban. A keféje a rövid, kevéske pillámhoz a legmegfelelőbb. Ha kifogyóban van, más spirál után is használom, mert jól szétszedi pillákat. Nekem megéri az árát is!

Avon Solutions Youth Minerals Nappali és Éjszakai Krém

Avon Solutions Youth Minerals Nappali és Éjszakai Krém
2013. április 1.

Ezt a krémet használom jó ideje, lassan ki is fogy, szeretem, kényelmes viselni a száraz bőrömnek. A kozmetikusom kérdésére elárultam, hogy avon-os krémet használok, mire olyan tekintettel nézett rám, mintha legalábbis tégelybe zárt műanyagot kennék magamra. Azóta változott a hozzáállásom is a krémhez, ami idáig bevált. Pedig első ránézésre a összetevők nem annyira vészesek. Most mindenesetre kísérletezem másokkal is.